reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dlatego ja na sniadanie pije kawe z odzywka białkowa i olejem kokosowym to mam zastrzyk kalorii i energii w płynie bo potem dopiero jak maz z pracy wroci o 13
 
reklama
Podobno robi sie z resztek mleka, u niektorych dzieci to sie zdarza, tak mowila położna, ile w tn prawdy nie wiem. W sumie glutki ma takie mlecznego koloru, jakby byly zielone lub zolte to infekcja.
Tylko moj ogolnie to caly czas spal, w ciagu dnia moze tak z dwie godziny byl aktywny, ale nie wisial caly czas na cycku i na rękach.
Moja ulewa nosem czasami uleje i do nosa tez ale Nie wylatuje i trzeba odciągnąć i to białe takie wlasnie mleczne jest
 
Mamy mam do was pytanie... Zauważyłam że mimo na początku miałam zanik pokarmu a dziś jak nacisnelam na pierś jest pokarm.. Zastanawiam się nad przerzuceniem na cycka... Ale nie wiem czy mi się uda bo mały miesiąc na butli... Ile muszę odczekać jak jadlam i piłam wszystko?
 
reklama
Do góry