reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Maja czemu mama Cię wkurzyla?
Askw a Ciebie siostra?

Widać taki dzień, bo mi moja mama też na nerwy dziala. Trafia mnie jak słyszę te wszystkie sugestie odnośnie małej... "a może ona chce pić, a może jej zimno, a może ją slonce razi"... Kurna, a może wiem co mam robić ze swoim dzieckiem?! Gdyby jeszcze pogadala na jakiś temat. Ale po co. Ja do niej mówię coś odnośnie pracy a ona do mnie "a kiedy Mała jadła?". No kurna wczoraj, w McDonald's :/

U mnie jest wielka obraza majestatu bo nie wziełam mojej siostry na chrzesną (ja jestem u niej) i oboje chrześni są z meża strony. A my jesteśmy w takiej relacji że ona całe życie ma do mnie zawiśc i żale i ogolnie nie życzy mi dobrze wiec nie chciałam żeby miała jakieś zobowiązania wobec mojego dziecka, nie wiem czy to takie dziwne? No i jestem świnia i nienormalna w oczach wiekszości.
 
reklama
Moj rafal reaguje na prawie wszystko czasem tez ma tak ze do niego mowie a udaje ze mnie nie słyszy [emoji3]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Maja moj reaguje, jak np karmie wystarczy wibrujacy telefon i od razu nasluchuje. Ale mysle tez ze nie masz co sie martwic na zapas, moze jedne dzwieki go bardziej interesuja inne mniej :)
 
Też tak mamy czasem. Jak jest zajęta swoimi "sprawami" to matkę ma w nosie i nie słucha, spojrzy czasem na sekunde z miną w stylu "aaa to tylko Ty"...
 
Haha moj maaly reaguje na imię a dzis siedział u taty zapatrzyl sie na zielona butelkę wołam go rafal ... Rafal i nic w końcu sie spojrzall z pod byka szyderczo usmial i sie odwrócił [emoji4] wczoraj ogladalam Fanny dokument o świece niemowlaka wiele ciekawych rzeczy bylo jak niemowlę odbiera dźwięki światła i inne rzeczy

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Inis jasne ze to nie jest gwarancja ale moja rodzina akurat się wyrywa do pomocy tylko nie po drodze nam do siebie ;) teściowa jakby mogła to tez by pomogla (tzn może, tylko wiecie, teściowa to nie moja mama, jej na tyle nie ufam [emoji14] to są momenty kiedy zostaje sama z Marysią)

Wysłane z mojego Lenovo A7600-H przy użyciu Tapatalka
 
Napisałam długą odpowiedź i mi zjadło.
Moja matka też mnie drażni. Długo by pisać. Najczęściej chce moje Dzieci Leczyć. Na potówki, alergie na kota, oparzenia. Nosz kurde drugie Dziecko a ona wciąż tego AZS nie ogarnia. Poza tym kocyk plus cukier. Te dwa słowa to jej cała filozofia wychowania MOICH dzieci ;-)

Boski reaguje jak się go zawoła z daleka, a jak się do niego mówi bezpośrednio to nawiązuje kontakt wzrokowy i zaciesza.
 
Dziewczyny do tej pory się martwiłam, bo to moje drugie dziecko i wiem że każde rozwija się indywidualnie i nie ma co ze wszystkim biegać od razu do lekarzy. Ale jak tak czytam co te Wasze maluchy już potrafią to zaczynam podejrzliwie patrzeć na swoją córkę. Póki co to głównie liże swoje rączki, wkłada sobie palce w gardło i slini się. Na zęby też nie liczę, starszej córce pierwsze wyszły jak miała skończone 13 miesięcy.
 
Też się wcześniej martwilam, ale w końcu wyluzowalam i mały nagle ruszył z rozwojem. Prostuje już rączki leżąc na brzuchu pelza do tylu ale bardzo mało gada. Na mój głos reaguje od razu patrzy śmieje się ale nie gada.. Wcześniej już więcej gugał.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Betina Zosia te palce pozerala już przed wielkanoca, w prima aprilis żartowałam że ma ząb a pierwsze białe punkty pojawiły się tuż po świętach... Do tej pory idą i wyjść nie mogą a slini się chyba dodatkowo za Marysię bo ona lajtowo przeszła zabkowanie po skończeniu pół roku...

Wysłane z mojego Lenovo A7600-H przy użyciu Tapatalka
 
Do góry