reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Cześć. Byłam dziś u lekarza, nie mojego, od wczoraj boli mnie strasznie brzuch, wiec wpadłam w panikę i poszłam. Zrobił mi usg. Z OM 7t6d z usg 6t1d. Wszystko super, tylko martwi mnie jeden fakt. Lekarz słuchał bicia serduszka (generalnie najwspanialszy dźwięk jaki kiedykolwiek słyszałam ❤), ale oczywiście naczytałam się, ze to za wcześnie, że to może fasolce zaszkodzić.. cieszę się, że wszystko jest dobrze, ale teraz panicznie się boje, że te trzy sekundy mogą wyrządzić krzywdę fasolce :( W piątek idę do swojego ginekologa
Tez niedawno o tym czytałam u mamy ginekolog. Wczoraj byłam u mojego gina i nie było widać akcji serca. Lekarz powiedzialC ze moglibyśmy posłuchać czy jest dźwięk, ale to może mu zaszkodzić, wiec przyznałam mu racje. Z drugiej strony ja myśle, ze Twój gin wie co robi, wiec nie naraziłby Cię na takie niebezpieczeństwo, gdyby była możliwość, ze to może mu zaszkodzić
 
reklama
Tez niedawno o tym czytałam u mamy ginekolog. Wczoraj byłam u mojego gina i nie było widać akcji serca. Lekarz powiedzialC ze moglibyśmy posłuchać czy jest dźwięk, ale to może mu zaszkodzić, wiec przyznałam mu racje. Z drugiej strony ja myśle, ze Twój gin wie co robi, wiec nie naraziłby Cię na takie niebezpieczeństwo, gdyby była możliwość, ze to może mu zaszkodzić
Jeszcze zobaczysz i usłyszysz ❤️ :) moja ciąża prawie półtorej tygodnia młodsza jest niż OM a z tego co kojarzę podobnie miałyśmy OM (28-29 marzec?) ode w piątek jeszcze do swojego ginekologa, porozmawiam z nim na ten temat, zobaczymy co powie ;)
 
Jeszcze zobaczysz i usłyszysz ❤ :) moja ciąża prawie półtorej tygodnia młodsza jest niż OM a z tego co kojarzę podobnie miałyśmy OM (28-29 marzec?) ode w piątek jeszcze do swojego ginekologa, porozmawiam z nim na ten temat, zobaczymy co powie ;)
Moja miesiączka 3.04, wiec później :)
 
Cześć dziewczyny. Pozwolę sobie tu do was dołączyć Jestem w 6 Tc potwierdzonej przez gina w zeszły piątek. Termin wyliczył mi na 13.01. Podczas usg wykrył mi torbiel na jajniku 5cm Mam brać luteine i duphaston i się oszczędzać. 31.05 idę na wizytę i wtedy się wszystko okaże... Wariuje już od głupich myśli choć staram się myśleć pozytywnie to z tyłu głowy i tak one są... Trzymajcie kciuki za moją dzidzię.
Witaj ;) mi według kalkulatorów też wychodzi 13.01 stycznia ,ale zobaczymy co powie jutro na wizycie :)

Pogoda dobija dzisiaj ,oby jutro tylko nie padało .. idę po młodych na autobus. Koniec ciszy i spokoju w domu hehe :D
 
Dziewczyny nie wytrzymalam! Byłam u lekarza. I dobrze że poszłam bo okazało się że wszystko jest w porządku i tętno też już jest . Jestem o wiele spokojniejszy i mega szczęśliwa. Życzę wam wszystkim bicia [emoji173][emoji173][emoji173]
U Ciebie dziś 7+2, prawda? Powiesz jakie wymiary zarodka i pęcherzyka? Ciąża młodsza czy wg om?
 
Poczekaj jeszcze pare dni ;) wiem, że się łatwo mówi, tez siedziałam jak na szpilkach te dwa tygodnie od ostatniego usg. Idzie człowiek do tego gina, jeden kamień z serca Ci schodzi to zaraz drugi się pojawia..
Przypomnij mi proszę, bo znalazłam Twój post sprzed kilkunastu dni, gdy miałaś usg i był malutki zarodek. Pamiętasz jakiej był wielkości? Bo Ty tez wtedy nie słyszałaś serduszka, prawda? Za dużo Was tutaj i mam wrażenie, ze ciagle pytam każda o to samo :D
 
Przypomnij mi proszę, bo znalazłam Twój post sprzed kilkunastu dni, gdy miałaś usg i był malutki zarodek. Pamiętasz jakiej był wielkości? Bo Ty tez wtedy nie słyszałaś serduszka, prawda? Za dużo Was tutaj i mam wrażenie, ze ciagle pytam każda o to samo :D
Nie powiem Ci jako był. Nie mam zdjęcia a nie pamietam :( ale tak, nie słyszałam wtedy serduszka, a zarodek był. Temu teraz siedziałam jak na szpilkach. Choć wtedy usg zgadzało się z OM. A teraz wyszło ze młodsza. Powiedział, ze może się wyrównać z czasem, ale przewiduje bardziej poród około 15 stycznia aniżeli 2 stycznia jak z OM by wychodziło.
 
reklama
Do góry