reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
A jak u was picie kawy? To jest jedyna używka którą kocham. Nie pije alkoholu (b. sporadycznie wino), nie pale, ale kawa to moja miłość. Wprawdzie ku memu zaskoczeniu smakuje mi mniej, mam po niej zgagę, ale ten zapach. Żeby ją sobie obrzydzić, naczytałam się o złym wpływie na ciążę, ale przy moim trybie pracy (praca na etat + swój biznes) ciężko mi bez niej. A pijałam ją nawet koło 20, żeby nie zasnąć nad papierami...
 
Ginekolog mi mówiła, że 1-2 dziennie jest okej:) mnie odrzuciło od kawy jak na razie
A jak u was picie kawy? To jest jedyna używka którą kocham. Nie pije alkoholu (b. sporadycznie wino), nie pale, ale kawa to moja miłość. Wprawdzie ku memu zaskoczeniu smakuje mi mniej, mam po niej zgagę, ale ten zapach. Żeby ją sobie obrzydzić, naczytałam się o złym wpływie na ciążę, ale przy moim trybie pracy (praca na etat + swój biznes) ciężko mi bez niej. A pijałam ją nawet koło 20, żeby nie zasnąć nad papierami...
 
Hej dziewczyny ja też już po wizycie wg kalkulatora ciąży 6+6 wg USG 6+1. Serduszko bije jest ok ale zmartwiłam się bo mam jakiegoś krwiaka... od razu dostałam Lutinus i L4 z zaleceniem odpoczynku. Czy któraś z was to brała? Poza tym lekarz dokładnie mi nie wytłumaczył co z tym krwiakiem..jak czytam na necie to rożnie piszą... Jeszcze jedno która z was planowała badanie NIFTY?
 
Ja miałam krwiaka w poprzedniej (donoszonej) ciąży, który uciskał na pęcherzyk (pęcherzyk zapadał się). Nakaz leżenie, ale nie ściemniania, że leże, tylko max do toalety i to powoli wstawac, powoli iść. Niestety cały czas miałam plamienia, i to nie na brązowo, a krew. Wchłonął się w póżniejszej fazie ciazy / lub po prostu zszedł stresujac mnie przez wiele tygodni.
 
reklama
Do góry