reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Uff u mnie na razie żadnych mdłości. Mama ginekolog często mówi o imbirze, ze łagodzi mdłości. Chyba nawet ma o tym post na blogu
W domu po pracy zrobiłam sobie herbatę z imbirem i rzeczywiście pomogło, tylko nie lubie smaku imbiru - kojarzy mi się z płynem do wc ;) ale lepsze to niż mdłości. Jutro do pracy z imbirem idę;)
 
Grupa z tego co widzę jest zamknięta i nikt poza członkami nie może zaglądać :)
A czy na Facebooku nie jest tak, że osoba postronna nie może zaglądać na stronę grupy zamkniętej, ale wszyscy znajomi mogą zobaczyć do jakich grup się należy?
Tzn gdzieś na profilu nazwy grup się wyświetlają.
 
A czy na Facebooku nie jest tak, że osoba postronna nie może zaglądać na stronę grupy zamkniętej, ale wszyscy znajomi mogą zobaczyć do jakich grup się należy?
Sprawdziłam w siebie. U mnie pokazują mi się grupy do których należę ale tylko te publiczne. Naszej nie widać.
 
reklama
Dziś jakoś dałam radę, ale bałam się, bo musiałam z kolegą z pracy pojechać na drugi koniec miasta i wrócić...tylko boję się, że z każdym dniem będzie gorzej, a nie chciałabym przy kimś puścić pawia ;)
Ja póki co mam mdłości teraz rzadziej niż tydzień temu. Ale siedzę już prawie 10h w pracy i na głowę już dostaje, a tu jeszcze dwie trzeba wytrzymać o_O
 
Do góry