reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Miałyście bóle przepowiadające? Ja się już zaczęłam zastanawiać kiedy będą, bo przy poprzednim dziecku miałam i po 3tygodniach urodziłam. I dzisiaj też miałam, więc chyba jednak urodzę przed terminem (oby,bo wolałabym nie mieć balonika😅)
 
Miałyście bóle przepowiadające? Ja się już zaczęłam zastanawiać kiedy będą, bo przy poprzednim dziecku miałam i po 3tygodniach urodziłam. I dzisiaj też miałam, więc chyba jednak urodzę przed terminem (oby,bo wolałabym nie mieć balonika😅)
Szczerze, to ja nie wiem jak takie bóle przepowiadające wyglądają.
Kilka tygodni temu miałam dosyć często wieczorem bol, taki jakby napierający i trwał ok 30 sekund i powtarzał się co kilka minut. Obecnie czegoś takiego nie mam, przynajmniej nie tak często.
Możesz mi wytłumaczyć jak taki ból przepowiadający wygląda?
 
Szczerze, to ja nie wiem jak takie bóle przepowiadające wyglądają.
Kilka tygodni temu miałam dosyć często wieczorem bol, taki jakby napierający i trwał ok 30 sekund i powtarzał się co kilka minut. Obecnie czegoś takiego nie mam, przynajmniej nie tak często.
Możesz mi wytłumaczyć jak taki ból przepowiadający wygląda?
W zależności od organizmu, ale niezbyt intensywny ból jak na miesiączkę, powtarzający się, jednak przechodzi po wzięciu np. Ciepłego prysznica :)
 
To super, w razie gdyby urodził się wcześniej to waga będzie już dobra:)

Moja mała w niecałym 33tc miała 2160 i mimo ze lekarka chce mnie do szpitala tydzień szybciej, to moim zdaniem jej waga jest standardowa :)

Dziewczyny mam pytanie. Czy w okolicy 34tc macie gęste upławy w sporej ilości? Bo się zaczęłam zastanawiać czy czop mi nie odpada powoli🤣 bo przy poprzednich pewnie mi odpadł dopiero przy przebiciu wód płodowych 🤔😅
Ja miałam, ale z powodu infekcji, po wyleczeniu przeszło.
 
reklama
Miałyście bóle przepowiadające? Ja się już zaczęłam zastanawiać kiedy będą, bo przy poprzednim dziecku miałam i po 3tygodniach urodziłam. I dzisiaj też miałam, więc chyba jednak urodzę przed terminem (oby,bo wolałabym nie mieć balonika😅)
Ja mam od kilku tygodni. Na początku ich w ogóle nie czułam, wyszły na ktg. Teraz niestety są coraz silniejsze i na dodatek skracają mi szyjkę.
 
Do góry