reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Cześć dziewczyny witam się z wami wczoraj zrobiłam test i są 2 kreski ostatnią miesiączkę miałam 01.05 i dziś miałam dostać kolejną. Ciąża trochę z zaskoczenia mam juz 2 córeczki 4 i 2 lata i strasznie się boje jak to będzie jak ja sobie dam radę z 3 dzieci 🤔
Będzie dobrze! Gratuluję! W sumie będą fajne różnice wieku, co dwa lata😃
 
reklama
Cześć dziewczyny witam się z wami wczoraj zrobiłam test i są 2 kreski ostatnią miesiączkę miałam 01.05 i dziś miałam dostać kolejną. Ciąża trochę z zaskoczenia mam juz 2 córeczki 4 i 2 lata i strasznie się boje jak to będzie jak ja sobie dam radę z 3 dzieci 🤔
Gratulacje ;)
Faktycznie mała różnica wieku między dzieciaczkami, ale jak z dwójka dajesz sobie rade to i z trójka sobie poradzisz! :)
 
Cześć Dziewczyny :)
To i ja się dołączę :)
OM - 30.03 , pierwsy pozytywny test wyszedł mi 5dni przed @ ♥️
To będzie Nasza trzecia dzidzia.
Mamy już dwóch synków 3,5roku i 13 miesięcy :)

Wizyta zaplanowana na 21.05 🙏

Pozdrawiamy !
 
Cześć Dziewczyny :)
To i ja się dołączę :)
OM - 30.03 , pierwsy pozytywny test wyszedł mi 5dni przed @ ♥️
To będzie Nasza trzecia dzidzia.
Mamy już dwóch synków 3,5roku i 13 miesięcy :)

Wizyta zaplanowana na 21.05 🙏

Pozdrawiamy !
Gratulacje ♥️♥️

O widzę też 3 ciąża i małe odstępy wiekowe 🙂 to tak jak u mnie tylko u mnie 2 dziewczynki skrycie liczę teraz na chłopca 🙈
 
Witaj :) z trójka dasz sobie radę [emoji3059]
Ja już mam 3 i to byłaby 4 dzidzia, zupełnie nie planowana... mam mnóstwo obaw, jak damy radę, pewnie ze strony znajomych i bliskich nie będzie to miło odebrane że 4 dziecko...Ale staram sie też myśleć pozytywnie, że skoro się przytrafiło to będę kochac najmocniej na świecie, a opiniami postaram się nie przejmować.. Teraz czekam aż minie termin @, bo ogólnie jestem 3 dni przed, ale testy robiłam dwa, są blade kreseczki, jutro powtórzę z pewnością [emoji6], we wtorek po południu pojadę na betę i jak się potwierdzi umowie się na wizytę :)

W ogóle dziewczyny skąd jesteście? Ja Śląsk
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Cześć dziewczyny witam się z wami wczoraj zrobiłam test i są 2 kreski ostatnią miesiączkę miałam 01.05 i dziś miałam dostać kolejną. Ciąża trochę z zaskoczenia mam juz 2 córeczki 4 i 2 lata i strasznie się boje jak to będzie jak ja sobie dam radę z 3 dzieci [emoji848] termin z aplikacji mam na 06.01.2022 i pierwszą wizytę 10.05 nie mogę się doczekać [emoji846][emoji846]
 
Witaj :) z trójka dasz sobie radę [emoji3059]
Ja już mam 3 i to byłaby 4 dzidzia, zupełnie nie planowana... mam mnóstwo obaw, jak damy radę, pewnie ze strony znajomych i bliskich nie będzie to miło odebrane że 4 dziecko...Ale staram sie też myśleć pozytywnie, że skoro się przytrafiło to będę kochac najmocniej na świecie, a opiniami postaram się nie przejmować.. Teraz czekam aż minie termin @, bo ogólnie jestem 3 dni przed, ale testy robiłam dwa, są blade kreseczki, jutro powtórzę z pewnością [emoji6], we wtorek po południu pojadę na betę i jak się potwierdzi umowie się na wizytę :)

W ogóle dziewczyny skąd jesteście? Ja Śląsk
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Będę trzymać 👍 żeby miesiączką już nie przyszła z tego co kiedyś czytałam na forum od mam wielodzietnych dzieci podobno z 3/4 dzieci jest łatwiej niż z 1 lub 2 bo już wiemy co i jak.
Ja też jestem że Śląska 🙂
 
Cześć dziewczyny witam się z wami wczoraj zrobiłam test i są 2 kreski ostatnią miesiączkę miałam 01.05 i dziś miałam dostać kolejną. Ciąża trochę z zaskoczenia mam juz 2 córeczki 4 i 2 lata i strasznie się boje jak to będzie jak ja sobie dam radę z 3 dzieci [emoji848] termin z aplikacji mam na 06.01.2022 i pierwszą wizytę 10.05 nie mogę się doczekać [emoji846][emoji846]

Gratulacje!! [emoji7]
 
reklama
Do góry