reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Gratulacje ♥️♥️

O widzę też 3 ciąża i małe odstępy wiekowe 🙂 to tak jak u mnie tylko u mnie 2 dziewczynki skrycie liczę teraz na chłopca 🙈

Haha to ja odwrotnie :D oczywiście z chłopaka też będziemy się cieszyć ale wiadomo , że jakieś preferencje w głowie są :)

Tak małe odstępy wiekowe bo nie chcieliśmy dłużej zwlekać. Ja mam 30lat , mąż 34lata. Teoretycznie jeszcze młodzi ale jednak czas ucieka. Już mi ginekolog powiedziała, że po 30tce wzrasta ryzyko wad genetycznych więc.. ;)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
To i ja się dołączę :)
OM - 30.03 , pierwsy pozytywny test wyszedł mi 5dni przed @ ♥️
To będzie Nasza trzecia dzidzia.
Mamy już dwóch synków 3,5roku i 13 miesięcy :)

Wizyta zaplanowana na 21.05 🙏

Pozdrawiamy
Gratulacje ❤️

Ale podziwiam Was dziewczyny, bo dla mnie dwójka dzieci na raz to chyba już byłby max. Poza tym jak z ta ciąża będzie wszystko ok to będzie 9 lat różnicy, wiec już taka przepaść między dziećmi.
Dlatego super jak są takie małe różnice pomiędzy rodzeństwem, ale wiadomo, ze coś za coś 😂

Ja z Lubuskiego jestem ;)

Mam jeszcze do Was pytanie, robiła któraś z Was może progesteron już w ciąży?
ja przy becie 43 miałam progesteron 18 i niby jest w normie, ale jakoś wydaje mi się za niski.
 
Witaj :) z trójka dasz sobie radę [emoji3059]
Ja już mam 3 i to byłaby 4 dzidzia, zupełnie nie planowana... mam mnóstwo obaw, jak damy radę, pewnie ze strony znajomych i bliskich nie będzie to miło odebrane że 4 dziecko...Ale staram sie też myśleć pozytywnie, że skoro się przytrafiło to będę kochac najmocniej na świecie, a opiniami postaram się nie przejmować.. Teraz czekam aż minie termin @, bo ogólnie jestem 3 dni przed, ale testy robiłam dwa, są blade kreseczki, jutro powtórzę z pewnością [emoji6], we wtorek po południu pojadę na betę i jak się potwierdzi umowie się na wizytę :)

W ogóle dziewczyny skąd jesteście? Ja Śląsk
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Pochwal się kreseczkami! Ja osobiście bardzo lubię oglądać zdjęcia testów 😂
 
Haha to ja odwrotnie :D oczywiście z chłopaka też będziemy się cieszyć ale wiadomo , że jakieś preferencje w głowie są :)

Tak małe odstępy wiekowe bo nie chcieliśmy dłużej zwlekać. Ja mam 30lat , mąż 34lata. Teoretycznie jeszcze młodzi ale jednak czas ucieka. Już mi ginekolog powiedziała, że po 30tce wzrasta ryzyko wad genetycznych więc.. ;)
A 30 lat to jeszcze młoda może jeszcze kiedyś na 4 się zdecydujecie 🙂
Ja 28 w tym roku kończę 🙂
 
A 30 lat to jeszcze młoda może jeszcze kiedyś na 4 się zdecydujecie 🙂
Ja 28 w tym roku kończę 🙂

Oj na 4 to już na pewno nie. Najpierw chcieliśmy dwójkę ale wzięło nas na trzecie i na tym już definitywny koniec :)
I tak obawiamy się reakcji bliskich bo dla nich dwójka to już jak 5cioro ;)
 
Oj na 4 to już na pewno nie. Najpierw chcieliśmy dwójkę ale wzięło nas na trzecie i na tym już definitywny koniec :)
I tak obawiamy się reakcji bliskich bo dla nich dwójka to już jak 5cioro
Ja właśnie też boje się komuś powiedzieć bo wiem jak zareaguje na to moja mama albo znajomi dla nich 2 to już dużo a co dopiero 3. Teraz się przyjęło że rodzina 2+2 to taki standard a najlepiej jeszcze jak parka. Ja gdzieś tam zawsze chciałam mieć ta 3 ale no właśnie po 2 już zawsze było jakieś "ale"
Więc chyba los postanowił zadecydować za nas 🙂🤭
 
Ja właśnie też boje się komuś powiedzieć bo wiem jak zareaguje na to moja mama albo znajomi dla nich 2 to już dużo a co dopiero 3. Teraz się przyjęło że rodzina 2+2 to taki standard a najlepiej jeszcze jak parka. Ja gdzieś tam zawsze chciałam mieć ta 3 ale no właśnie po 2 już zawsze było jakieś "ale"
Więc chyba los postanowił zadecydować za nas 🙂🤭

Słuchaj, jak się stało to trzeba się cieszyć !
My bylismy pewni , że się nie uda a tu taka niespodzianka :)

A co do otoczenia: zgadzam się z Tobą, że dzisiejsze rodzinne standardy są inne niż kiedyś.
Nasze rodziny mają po 2-3 dzieci , w sumie po mojej stronie jest wiele rodzin wielodzietnych ale teraz to oczywiście SZOK jak jest więcej niż dwójka na pokładzie.
A i do do płci to oczywiście tak samo, najlepiej jakby od razu była parka. Ile razy słyszałam "o szkoda, że nie dziewczynka" . Smutne to trochę.
 
reklama
Hej dziewczyny :) ja od wczoraj tez prawdopodobnie styczniowa ❤️❤️❤️❤️ Czekam na betę do wtorku i będę dawała znać! :)
 

Załączniki

  • DC2545D9-1F08-46A1-A275-9BB7CE5A55B3.jpeg
    DC2545D9-1F08-46A1-A275-9BB7CE5A55B3.jpeg
    910,1 KB · Wyświetleń: 178
Do góry