reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dziewczyny, dostałam wyniki bhcg, pierwszy raz w życiu to badanie robiłam, nie mam pojęcia jak to czytać. Wynik to 3963 U/I. Pomożecie?

To 6t5d z om, cykle 30 dni. Tak jak wcześniej pisałam ciałko żółte 4mm i zawiązki zarodka.
 
Dziewczyny, dostałam wyniki bhcg, pierwszy raz w życiu to badanie robiłam, nie mam pojęcia jak to czytać. Wynik to 3963 U/I. Pomożecie?

To 6t5d z om, cykle 30 dni. Tak jak wcześniej pisałam ciałko żółte 4mm i zawiązki zarodka.
A nie dostałaś legendy który to może być tydzień według tej wartości? Ja miałam takie coś
 

Załączniki

  • 20210611_121030.jpg
    20210611_121030.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 50
A nie dostałaś legendy który to może być tydzień według tej wartości? Ja miałam takie coś
Tak dostałam, tylko ta górna granica jakaś taka strasznie duża mi się wydaje stad zastanawiałam się czy to ok. Załączam, przy okazji jeszcze widzę, ze:

Hematokryt 36,9 - norma to 37-47
% neurotyków 40,8% - norma to 45-70
% monocytów 12,5% - norma to 4-12
Liczba neurocytów 1,51 GI - norma to 1,8-7,7

muszę o tym wszystkim trochę poczytać bo jestem totalnie zielona.
 
Tak dostałam, tylko ta górna granica jakaś taka strasznie duża mi się wydaje stad zastanawiałam się czy to ok. Załączam, przy okazji jeszcze widzę, ze:

Hematokryt 36,9 - norma to 37-47
% neurotyków 40,8% - norma to 45-70
% monocytów 12,5% - norma to 4-12
Liczba neurocytów 1,51 GI - norma to 1,8-7,7

muszę o tym wszystkim trochę poczytać bo jestem totalnie zielona.
ECC51AB4-6F20-469C-9FD5-30A0EBC5505A.png
 
Tak dostałam, tylko ta górna granica jakaś taka strasznie duża mi się wydaje stad zastanawiałam się czy to ok. Załączam, przy okazji jeszcze widzę, ze:

Hematokryt 36,9 - norma to 37-47
% neurotyków 40,8% - norma to 45-70
% monocytów 12,5% - norma to 4-12
Liczba neurocytów 1,51 GI - norma to 1,8-7,7

muszę o tym wszystkim trochę poczytać bo jestem totalnie zielona.
Ja zakładam że te górne granice to dla jakiś ciąży mnogich😅
 
reklama
Dziewczyny, dostałam wyniki bhcg, pierwszy raz w życiu to badanie robiłam, nie mam pojęcia jak to czytać. Wynik to 3963 U/I. Pomożecie?

To 6t5d z om, cykle 30 dni. Tak jak wcześniej pisałam ciałko żółte 4mm i zawiązki zarodka.
Powinnaś dostać przy wynikach normy . Ale w Becie tak naprawdę chodzi o przyrost 💪 nie zawsze wartości odpowiadają rzeczywistemu tygodniowi .
 
Do góry