reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Jak dziewczyny się trzymacie? Ja już jestem przyjęta na oddział. Niestety trafiłam na lekarza, który chyba boi się naturalnych porodów i wpisał mnie na CC. Niby mam mieć szansę na naturalny ale wszystko wskazuje, że on jest za CC. Pytam się go czy coś zagraża dziecku, że ma być CC, to usłyszałam że mój PESEL i to że jest to pierwsza ciąża! Że niby za stara jestem żeby urodzić?! No jakaś paranoja.
Słucham... Co to za argumenty. Jest szansa na konsultacje z innym lekarzem?
Ja mam skierowanie na poniedziałek jeśli się samo nie zacznie.
 
reklama
Jak dziewczyny się trzymacie? Ja już jestem przyjęta na oddział. Niestety trafiłam na lekarza, który chyba boi się naturalnych porodów i wpisał mnie na CC. Niby mam mieć szansę na naturalny ale wszystko wskazuje, że on jest za CC. Pytam się go czy coś zagraża dziecku, że ma być CC, to usłyszałam że mój PESEL i to że jest to pierwsza ciąża! Że niby za stara jestem żeby urodzić?! No jakaś paranoja.
Cześć
Fajny lekarz. Trzymam kciuki 👍
Ja jestem gotowa i zwarta 😊
Chciałabym żeby już się zaczęło. Gdybym trafiła na Twojego lekarza, pewnie też wysłałby mnie na cc z racji wieku 😉 i tego, że pierwszy poród był cc.
Ja chcę spróbować porodu sn ale to ponoć zachęca, tylko do pierwszych skurczów 😊
Trzymaj się 😘
 
Jak dziewczyny się trzymacie? Ja już jestem przyjęta na oddział. Niestety trafiłam na lekarza, który chyba boi się naturalnych porodów i wpisał mnie na CC. Niby mam mieć szansę na naturalny ale wszystko wskazuje, że on jest za CC. Pytam się go czy coś zagraża dziecku, że ma być CC, to usłyszałam że mój PESEL i to że jest to pierwsza ciąża! Że niby za stara jestem żeby urodzić?! No jakaś paranoja.
.... 😳😳😳 no zamurowało mnie. Chyba i tak potrzebują Twojej zgody? Jak to jest?
Ja dziś cały dzień śpię mimo że nawet w nocy o dziwo spałam.
 
A. Ile masz lat jeżeli mogę spytać? Masakra... U mnie w szpitalu właśnie cesarek nie chcą robić, muszą być naprawdę wskazania. Są nastawieni na poród naturalny mimo że nie ma znieczulenia bo jeden anestezjolog na cały szpital.. [emoji85]
Ja ciągle te same bóle mam więc narazie chyba się nie rozkręca.
Jak dziewczyny się trzymacie? Ja już jestem przyjęta na oddział. Niestety trafiłam na lekarza, który chyba boi się naturalnych porodów i wpisał mnie na CC. Niby mam mieć szansę na naturalny ale wszystko wskazuje, że on jest za CC. Pytam się go czy coś zagraża dziecku, że ma być CC, to usłyszałam że mój PESEL i to że jest to pierwsza ciąża! Że niby za stara jestem żeby urodzić?! No jakaś paranoja.
 
Dziewczyny 1.01. o godz. 21.21 zostałam mamą Tymusia 🥰 Poród był na szczęście naturalny i trwał całe 3 godziny, dzięki innej pani doktor, która przyspieszyła akcję 🙂 lekarz który chciał mnie skierować na CC przyszedł po porodzie pogratulować. Po wszystkim byłam łyżeczkowana (nie bolało ale uczucie do bani) a potem usypiana, bo popękałam od środka i zostałam nacięta. Boli jak cholera, ale jestem bardzo szczęśliwa. Tymuś dostał 10 punktów, waży 3440 i ma 56 cm. Niesamowite uczucie jak kładą dziecko na piersi 😊 tym co nie urodziły życzę szybkiego porodu i szczęśliwego rozwiązania 😘
 
Super gratuluje[emoji8][emoji8] obym też miała taki szybki porod[emoji85][emoji85] ja dziś całą noc nie spałam... Coś strasznego tak mnie kręgosłup boli i jakieś skurcze przepowiadające chyba... Aż się boję że znów będę miała te bóle z kręgosłupa przy porodzie [emoji849][emoji849]
Dziewczyny 1.01. o godz. 21.21 zostałam mamą Tymusia [emoji3059] Poród był na szczęście naturalny i trwał całe 3 godziny, dzięki innej pani doktor, która przyspieszyła akcję [emoji846] lekarz który chciał mnie skierować na CC przyszedł po porodzie pogratulować. Po wszystkim byłam łyżeczkowana (nie bolało ale uczucie do bani) a potem usypiana, bo popękałam od środka i zostałam nacięta. Boli jak cholera, ale jestem bardzo szczęśliwa. Tymuś dostał 10 punktów, waży 3440 i ma 56 cm. Niesamowite uczucie jak kładą dziecko na piersi [emoji4] tym co nie urodziły życzę szybkiego porodu i szczęśliwego rozwiązania [emoji8]
 
Dziewczyny 1.01. o godz. 21.21 zostałam mamą Tymusia 🥰 Poród był na szczęście naturalny i trwał całe 3 godziny, dzięki innej pani doktor, która przyspieszyła akcję 🙂 lekarz który chciał mnie skierować na CC przyszedł po porodzie pogratulować. Po wszystkim byłam łyżeczkowana (nie bolało ale uczucie do bani) a potem usypiana, bo popękałam od środka i zostałam nacięta. Boli jak cholera, ale jestem bardzo szczęśliwa. Tymuś dostał 10 punktów, waży 3440 i ma 56 cm. Niesamowite uczucie jak kładą dziecko na piersi 😊 tym co nie urodziły życzę szybkiego porodu i szczęśliwego rozwiązania 😘
Jupi!! Gratulacje! 😘😘😘😘 ale ekspres 😁😁 trzymajcie sie tam ciepło 😘😘😘
 
reklama
Dziewczyny 1.01. o godz. 21.21 zostałam mamą Tymusia 🥰 Poród był na szczęście naturalny i trwał całe 3 godziny, dzięki innej pani doktor, która przyspieszyła akcję 🙂 lekarz który chciał mnie skierować na CC przyszedł po porodzie pogratulować. Po wszystkim byłam łyżeczkowana (nie bolało ale uczucie do bani) a potem usypiana, bo popękałam od środka i zostałam nacięta. Boli jak cholera, ale jestem bardzo szczęśliwa. Tymuś dostał 10 punktów, waży 3440 i ma 56 cm. Niesamowite uczucie jak kładą dziecko na piersi 😊 tym co nie urodziły życzę szybkiego porodu i szczęśliwego rozwiązania 😘
Gratuluję! Czy mogę zapytać jaki byl powód łyżeczkowania bo chyba raczej nie robi się takiego zabiegu po porodzie.
 
Do góry