reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Tak mowil lekarz i zakazał i kazał brać acard. Ja się nie znam, robię co mi mówią i ufam, że będzie dobrze
no skoro uznał, że w Twoim przypadku tak trzeba to jak najbardziej musisz się stosować do zaleceń. A będziesz jeszcze robic te zastrzyki czy już odstawione i koniec?
 
reklama
Apropo czy dobrze jest dobrana dawka heparyny wykonuje się badanie anty xa, 4 godziny po zażyciu zastrzyku ale nie wszystkie laboratoria mają w swojej ofercie takie badanie i najlepiej żeby robili na miejscu i nie wozili.
Ja mam dawkę 0.4 bardziej profilaktycznie ze względu na wcześniejsze poronienia i ewentualnie mutacje pai hetero. Kłuję się narazie w brzuch, ale przed zastrzykiem przykładam lód na minutę i mam tylko małe kropki od igły, żadnych siniaków.
 
ja sobie nie mogę tego wyobrazić. Można wtedy złapać fałd skóry?
Ja robię codziennie 3 zastrzyki w brzuch 1 claxone i 2 prolutexy kiedyś sobie nie wyobrażałam ale jak przyszło co do czego i nie ma wyjścia nawet się nie zastanawiam cały brzuch mam siny od tych zastrzyków ale człowiek dla maleństwa jest wstanie wszystko znieść
 
Normalnie 😉 jak już brzuch był spory to bardziej po bokach robiłam zastrzyki.
ja zaraz sobie wyobrażałam że wbijam się w swoje dziecko przy takim brzucholu. Tam naprawdę nie wiem jak jeszcze będę wyglądać za te kilka miesięcy. No ale lepiej niż jest teraz nie będzie . Jestem niska i na ta chwile 43 kg w butach i ubraniu...
 
reklama
Apropo czy dobrze jest dobrana dawka heparyny wykonuje się badanie anty xa, 4 godziny po zażyciu zastrzyku ale nie wszystkie laboratoria mają w swojej ofercie takie badanie i najlepiej żeby robili na miejscu i nie wozili.
Ja mam dawkę 0.4 bardziej profilaktycznie ze względu na wcześniejsze poronienia i ewentualnie mutacje pai hetero. Kłuję się narazie w brzuch, ale przed zastrzykiem przykładam lód na minutę i mam tylko małe kropki od igły, żadnych siniaków.
ja w sumie miałam zalecenie od gina że jakby się udało to mam się zgłosić wdroży mi leki ( acard i clexane ). Ale w ogóle nie liczyłam na to bo czekałam na hsg. A w międzyczasie robiłam te badania z test dna i wyszla pai hetero. Nawet nie konsultowałam z nim tych wyników że wyszły jakieś nieprawidłowości bo po prostu czekalam na okres i po tym zabiegu. A tu taka niespodzianka dwie kreski więc na szybko musiałam ogarnac receptę i zacząć zastrzyki.
 
Do góry