reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Co do badania ginekologicznego zgadzam się z Kamuzo po co ingerować jeśli wszystko widać na normalnym usg. Zastanawia mnie tylko czy macie wybór w Polsce jak chcecie być badane i czy przy każdej wizycie jesteście w ten sposób badane?
A propo infekcji, myślę że każda z nas potrafi stwierdzić czy ją ma, bez badania. Ja obecnie mam i nic mi nie pozostaje jak leczenie domowymi sposobami bo i tak żadnych środków nie powinnysmy teraz brać.

Nie zgodzę się lepszym złem jest zaleczenie infekcji w czasie ciąży farmakologicznie niż jej nie leczenie. Są bezpieczne globulki dopochwowe, które można stosować w ciąży:tak: A infekcja wirusowa, bakteryjna czy grzybicza może dzidzi naprawdę zaszkodzić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć wszystkim :)

chciałabym do was dołączyć :-)termin mamy na 27 stycznia. Beta z poniedziałku wyszła 390, dzisiejsza - ponad 900 :-) Wygląda na to że dzidzia się ładnie zagnieździła i rośnie:tak:USG będę mieć w przyszłą środę, czyli jeszcze tydzień czekania:szok:
Trochę się boję, bo poprzednią ciążę poroniłam w 5tyg... ale wierzę że teraz będzie dobrze :tak::tak::tak:

Gratuluję, trzymam kciuki żeby wszystko było ok.:-)
 
A propo infekcji, myślę że każda z nas potrafi stwierdzić czy ją ma, bez badania. Ja obecnie mam i nic mi nie pozostaje jak leczenie domowymi sposobami bo i tak żadnych środków nie powinnysmy teraz brać.

nie zgadzam sie :) ja nie mam zadnych objawow nic mnie nie swedzi nie piecze nie mam uplawow a lekarz powiedzial mi ze jest niewielkie zapalenie. Jest wiele srodkow ktore mozna stosowac bezpiecznie w ciazy. przynajmniej z tego co wiem :) pozdrawiam:)
 
Witaj Ivi :-) Serdeczne gratulacje, wierzę, że wszystko będzie dobrze, tak musisz myśleć :tak:
Ja cały czas jakoś nie dowierzam, że w końcu nam się udało i dzisiaj znowu teścior zrobiłam, na szczęście znowu dwie piękne krechy :-D
 
Podziwiam te co wiedzą kiedy mają i że mają infekcje i potrafią się leczy :tak:ja tak nie umiem i cieszę się że lekarz może mnie zbadac i powiedziec co się dzieje :tak:

wybór zawsze się ma ... moge iśc do badania a nie muszę, nikt na kozła mnie nie zmusi bym usiadła i siłą mnie nie zbada :-p godzę się na to bo uważam to zasłuszne a inni robia jak chcą ;-):tak:


Ivi witaj :tak:


ja dziś odebrałam wyniki krwi coś tam mam przekroczone muszę się pytac ginekologa czy to coś poważnego czy nie :eek: no i narazie odczyn coombsa minusowy :tak:
Ja również uważam że medycyna przez 2000 lat nie po to się rozwijała żebym musiała diagnozować i leczyć się w domu. Ale każdy ma prawo do innej decyzji i chwała Bogu za to:tak::tak::tak:
 
Nie zgodzę się lepszym złem jest zaleczenie infekcji w czasie ciąży farmakologicznie niż jej nie leczenie. Są bezpieczne globulki dopochwowe, które można stosować w ciąży:tak: A infekcja wirusowa, bakteryjna czy grzybicza może dzidzi naprawdę zaszkodzić.


100% prawdy ja miałam tak przy pierwszej ciąży na początku małe zapalenie co tez odrazu się tego tak niezauwazyło az tu nagle swędzący śluz a to przez to że nie było od początku leczone a to nie jest dobre dla dzidzi infekcja co dostałam czopki przez tydzień brałam i antybiotyk i przeszło mgnieniem oka i wszystko dobze było nie wiem co by się działo gdyby ginekolog by mi nic nie zapisał ale na bank cos złego:tak:a tak tydzień i po kłopocie:-)ciąża to nie choroba fakt ale ciąża to życie a ztym różne niestety przypadłości prowadzące do złego co niewolno bagatelizować byle czego trzeba odrazu zaaregowac:tak:
 
ZAgatka - Dzięki za radę :-) Na pewno poczekam jeszcze trochę chociaz tak strasznie sie cieszymy z mężem, że już chcielibyśmy usłyszeć to od lekarza no i oczywiście strasznie chciałabym dostać takie zdjęcie z usg:-) buziaki;-)
Kamuzo- widzę, że ty też jesteś zdania, że lepiej poczekać, a z tymi witaminami to sama nie wiem... Boję się, żeby nie dostać po nich strasznego apetytu...i tak jestem troszkę przy kości:-) Znałam jedną dziewczynę z pracy, która brała i mówiła, że bardzo po nich jadła... Jak myślisz? wprawdzie miałam kiedyś bardzo niskie żelazo i pewnie mam skłonności.... Moja mam mówiła, że jak była w ciąży ze mną to babcia jej przynosiła bez przerwy poziomki i zawsze miała świetną morfologię:-) Nie wiem czy coś w tym jest ale mam zamiar na wakacjach sobie zamrozić troszeczkę:-) Ale jestem stuknięta przecież to dopiero początek a ja jużo takiej odległej przyszłości myślę:sorry: Też tak macie? :happy:
Buziaki dla wszystkich przyszłych mamusiek:-)
 
Witajcie:-)

Wczoraj miałam pierwszą wizytę w drugiej ciąży:-D Maleństwo ma 1cm. i ślicznie bije mu serduszko :-D:-D:-D Jestem w 7-dmym tygodniu a termin z miesiączki to 12 stycznia:-D:-D:-D już się nie mogę doczekać:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Gosia_k23

Super, że odczyn minusowy :-D

Pozdrawiam Wszystkie Mamusie i Wasze Kruszynki:-D:-D:-D
 
reklama
Hej Stokrotki, mam pytanko , od kilku dni mój śluz ma zabarwienie brazowawe i to mnie martwi, spotkałyscie sie z taka "dolegliwosci":zawstydzona/y:
 
Do góry