reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Hej :) gratuluje i życzę spokojnej ciąży;) to nic, że niewyczekiwane, wszystko sie jakoś ułoży :) mi się @ spóźnia , testy negatywne , ale zobaczymy jak będzie dalej 👍
 
Hej, okres spóźnia mi się 3 dni, mąż właśnie pojechał po test, bo wariuje.... Ogólnie bym się cieszyła, ale w obecnej sytuacji wolałabym żeby był negatywny, bo umieram ze strachu 😣
 
Hej, okres spóźnia mi się 3 dni, mąż właśnie pojechał po test, bo wariuje.... Ogólnie bym się cieszyła, ale w obecnej sytuacji wolałabym żeby był negatywny, bo umieram ze strachu 😣
W związku z wirusem? No nie jest to idealny czas na ciążę, ale niewiadomo kiedy to się skończy... bądźmy dobrej myśli :)
Test już zrobiony ? Mnie piersi mega bolą, więc chyba (nie)stety będzie @
 
Hej , chyba jestem pierwsza z terminem na 2021. Dziś 28dc i termin spodziewanej @ i nie do końca wyczekiwane 2kreski. Termin wychodzi mi na 01.01.2021. Ktoś że mną zaczyna oczekiwanie?
Hej, test zrobiony wczoraj - pozytywny [emoji3526] narazie witam się po cichu, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie...
Termin do lekarza mam na 6 maja.
Termin porodu wychodzi 7.01.2021.

Czemu nie do końca wyczekiwane 2 kreski?
 
reklama
Hej dziewczyny, mój termin to 02.01.2021. Robiliście betę? Czy że względu na panującą sytuację unikacie wizyt w labolatorium? Pozdrawiam ciepło ;)
 
Do góry