reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja mam od kilku lat bardzo dużo nadciśnienie( jestem po stanie przedzawalowym) brałam inne leki ale nie można on przyjmować w ciazy i dostałam właśnie accard i jeszcze jeden lek.
A mi lekarz dal na wzrost dziecka. Ze lepsze przepływy krwi i podobno lepiej dziecko rośnie bo corke urodziłam z hipotrofia 2790
 
reklama
Cześć kochana. Wczoraj w ogóle nie wchodziła. Muszę zaraz nadrobić wszystko co piszecie A sporo tego :)
Musialam odciąć się od myśli, wsiadłem w auto i pojechałam na cały dzień na Jezioro Białe. 3h jazdy ale warto było :)
Tak myślałam wchodzić do wody czy nie . Ale nie wytrzymałam musialam zanurzyc się. Gorąco jak cholera z powiem wam ciężkie to chowanie brzuszka w takim upale
Fajna woda nad Białym? Dużo ludzi? Kurczę kusi mnie jechać, ale bez kąpania to lipa, a boję się załapać coś dziwnego... Mój ma urlop od kolejnego tygodnia i byśmy sobie wyskoczyli na 3 dni chociaż... I dodatkowo cycków w bikini nie zmieszczę hihi.
 
No mi jedna kawka w ciąży dobrze robi, bo mam strasznie niskie ciśnienie i jak nie wypije to mnie głowa boli [emoji85] więc cieszę się, że smaki mi wróciły.
A mam ekspres więc grzech nie skorzystać [emoji3059]
Ja tak samo jedna kawka dziennie i to trochę takie moje codzienne chwile rozpusty [emoji16] uwielbiam i byłoby mi ciężko sobie odpuścić [emoji6]
To chyba większość dziewczyn ma problem z jelitami teraz... Eh...
Ja od dwóch dni liczę że dłuższe posiedzenie w łazience, a czuje się taka pełna, pomimo, że nie jem dużo, że aż mi nie dobrze [emoji85]
A I zapomniałam wam powiedzieć. Ostatnio co bylam na usg mogłam wejść z partnerem :) Już luzuja widzę w większości wiec śmiało pytać lekarzy
Ale fajnie! A wcześniej Ci mówili że nie będziesz mogła?
 
Mój lekarz cały czas wpuszczał tatusiów na chwileczkę jak się go o to poprosiło ale tylko na chwileczkę dosłownie no i u niego raczej rzadko się zdarzało że się czekało w poczekalni np podwójnie. Zazwyczaj było tak że przed wejściem czekaliśmy sami w poczekalni a jak wychodziłam z gabinetu to druga osoba już czekała na wejście
 
reklama
Do góry