reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stylowa ciężarówka

reklama
sklepy z ciążowymi ubraniami to katastrofa! (mam nadzieję, że tak nie jest, tylko mój odziezowy pech daje o sobie znać hehe) - takie trochę wersje dla kobiet w rmoarze xxl, rodem z Chin. Mnie rozczarował ostatnio H&M, niby kolekcja specjalnie przygotowana z myslą o kobietach w ciązy, z drugiej strony - banał i pusty koszyk (no, może przesadzam - koszulka w paski została zakupiona)

moja rada - allegro, wyprzedaże, oczy szeroko otwarte. Ostatnio przegladałam zagraniczne sklepy on-line z działami maternity i pasłam swe oczy cudnymi widokami, niestety portfel by tego nie przeżył. Ale zawsze można się zainspirować !!!

powodzenia Dziewczyny!
 
Noszę luźną sukienkę, która jest odcięta pod biustem, dlatego też brzuszek mimo, że rośnie wciąż się mieści a ja wciąż wyglądam dobrze i modnie. Sukienka jest krótka. Ma kołnierzyk i długie rękawy, które zakończone są mankietem. Ogólnie ma kwiatowy nadruk na ciemnym tle. Do tego zakładam grube rajstopy i jest ok. sukienkę kupiłam na stronie sklepu Cross Jeans. Rajstopy jakiś czas temu przez internet-gatta.
 
Do góry