reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stymulacja hormonalna

kejth

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Luty 2015
Postów
19
Witam,
Oczekuje na 1dc aby zaczac stymulacje Gonalem i Gonapeptydem ale okres spoznia mi sie juz 5ty dzien. Ciąża jest wykluczona. Po ile dniach powinnam sie zglosic do lekarza prowadzacego lub czy moge jakos sobie sama pomoc?
 
reklama
Skoro okres spóźnia Ci się już tyle czasu to radzę wizytę u lekarza zbada sprawdzi czy wszystko ok i wspólnie ustalucie czy wspomóc lekami wywołanie okresu.. Najczęściej wystarczy podanie progesteronu i okres się pojawia jak za dotknięciem czarodziejskiej ruszczki.
Sama raczej nie jesteś w stanie nic zrobić..
Ja mam od lat problem z nieregularnymi miesiączkami..czasem nawet i 6 miesięcy bez..brak hormonu fazy drugiej taka była wstępna diagnoza ale chyba nie do końca skuteczna bo bez wspomagania lekami i z rozregulowana miesiączką zaszłam w ciąże:)
Więc glowa do góry !:)
 
Baardzo Ci dziekuje za pomoc i odpowiedz. Boje sie, przez to lekarz moze wstrzymac caly proces no ale inaczej to "sam" sie wstrzymuje. No ale biernosc jest najgorszym rozwiazaniem w tym wypadku chyba.Jeszcze raz dziekuje za wsparcie :)
 
Do góry