reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suplementy w trakcie starań

Mag1503

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Maj 2020
Postów
238
Kobietki jakie suplementy polecacie w trakcie starań o maleństwo? Ja biorę prenatal uno, mąż nucleox. Może macie coś sprawdzonego? Jestescie niezastąpione 🤗
 
reklama
Kobietki jakie suplementy polecacie w trakcie starań o maleństwo? Ja biorę prenatal uno, mąż nucleox. Może macie coś sprawdzonego? Jestescie niezastąpione 🤗
kochana ja polecam olejek z wiesiołka dla Ciebie (bierze się go od 1 dnia cyklu do dnia owulacji) a dla męża żeń-szeń :) u nas podziałał. No i dużo spontanicznych boboseksów :D Trzymam kciuki za szybkie 2 kreseczki!
 
kochana ja polecam olejek z wiesiołka dla Ciebie (bierze się go od 1 dnia cyklu do dnia owulacji) a dla męża żeń-szeń :) u nas podziałał. No i dużo spontanicznych boboseksów :D Trzymam kciuki za szybkie 2 kreseczki!
Dziekuje 😀😀🥰
Jestem po poronieniu, po otrzymaniu zaczęliśmy starania i niestety... 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Niby wszystko gra, owulacja jest, a miesiączka przychodzi co miesiąc...
 
Dziekuje 😀😀🥰
Jestem po poronieniu, po otrzymaniu zaczęliśmy starania i niestety... 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Niby wszystko gra, owulacja jest, a miesiączka przychodzi co miesiąc...
rozumiem. Ja poroniłam 30 września tamtego roku ale udało mi się szybko odzyskać płodność i nie doczekałam nawet kolejnej miesiączki bo znowu zaszłam w ciążę. Wspomagaliśmy się naturalnymi suplami, właśnie olejkiem z wiesiołka i żeń-szeniem. Oprócz tego kupiłam trawe pszeniczną i dodawałam ją do koktajli warzywno-owocowych codziennie. Też czytałam, że pozytywnie wpływa na płodność. Zycze Wam kochani żebyście jak najszybciej cieszyli sie zajściem w ciążę!
 
Ja brałam femibion 0. Pierwsza ciąża w drugim cyklu, druga ciąża w pierwszym cyklu (niestety poronienie samoistne) i trzecia też w pierwszym cyklu
 
reklama
Czy któraś z sam stosowała L argininę? Ostatnio o niej uslyszalam, Poczytałam i bardzo się nad nią zastanawiam.
W tym momencie przyjmuje tylko aktywny kwas foliowy, Wit D 2000 i olej z wisiolka (do owulacji)
 
Do góry