reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sutki

Dołączył(a)
20 Kwiecień 2010
Postów
7
witam,
mam do Was Drogie Mamy i Przyszłe Mamy pytanie, dziś rano badałam sobie piersi, pozniej wyczytalam ze sciskanie sutkow w ciąży moze przyspieszyc poród, ale ja jestem dopiero w 10 tygodniu ciąży, czy może spowodować to poronienie? Zauważyłam również, iż z lewego sutka wypłynęła mi odrobina płynu zabarwionego na zółtawy kolor, czy to moze byc grozne?
 
reklama
Z tymi piersiami to chodzi o to że przy ich stymulacji podobnej do ssania przez dziecko wydziela się oksytocyna hormon, który wydziela się również podczas porodu. Ale trzeba się sporo "nassać" żeby się zaczęło wiedzą to wszystkie, które męczyły swoich partnerów na koniec ciąży o takie "przysługi" (u nas w szpitalu polecał to lekarz dziewczynom które czekały na poród i do mojego wyjścia jakoś żadne nie zaczęła rodzić) Nie wydaje mi się aby to mogło spowodować poronienie. dużo spokoju na resztę ciąży życzę.
 
Do góry