reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Św. Mikołaj :-)

mela

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2004
Postów
296
Napiszcie jak dzieciaki przeżyły wizytę Mikołaja - były zachwycone, czy się bały? A może Mikołaj zostawił prezent pod poduszką? Czy wasze maluchy "piszą" list do Świętego? No i kto wystąpił w tej roli? Ktoś z rodziny, czy wynajmowany "student" :wink:
 
reklama
Witajcie:).
U nas Święty był troszkę wcześniej bo w niedzielę(wynajęty student) .Przyjechał z 4 aniołkami i z diabełkiem(nawiase mówiąc nieźle mi się dostało od tego diabła ogonem..tylko za co??)Na początku mojej Sandrze poprostu odebrało mowęz wrażenia,jednak musze przyznac że swoim zachowanie bardzo mile nas zaskoczyła. Zaśpiewała piosenkę o Gumisiach(oczywiście tylko kawałek) ,przeżegnała sie po czym powiedziała" wystajćy..daj mi juś pjezenty"a gdy Mikołaj dalej się z nia przekomarzał powiedziła mu że jest uparty jak osioł.Tak się skończyła wizyta Mikołaja,a ponieważ dostała min.magnetofon z kasetami dla dzieci my do końca dnia słuchaliśmy piosenki"Zuzia lalka nieduża" :D
age.png
 
U nas niestety Milołaja nie było. Gabryśka jest jeszcze za głupiutka, ale już za rok trzeba będzie zorganizować kogoś.
Dostała słodycze i kilka skromnych zabawek. Ale i tak się cieszyła...
 
Do góry