reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Swieta, Swieta, Swieta: BOZE NARODZENIE I WIELKANOC

reklama
a ja wlasnie skorke z pomaranczy przyszykowalam cukrem zasypalam i odstawilam dwa dni przed swietami trobie ten mak z makaronem

 
Ostatnia edycja:
Amoniak???
No dobra: Nie mam amoniaku i smalcu... wyjdą?
To dałabym łyżkę więcej proszku,a zamiast smalcu inny tłuszcz i tyle. Myślę,że nic strasznego się im nie stanie.
a ja wlasnie skorke z pomaranczy przyszykowalam cukrem zasypalam i odstawilam dwa dni przed swietami trobie ten mak z makaronem
z tym makiem to nie ryzykowałabym,bo taki mak może skisnąć. Moja mama robi zawsze w wigilię rano.
 
Justyna a kiedy najlepiej zrobić te pierniczki? Tzn kiedy robi je Twoja mama chodzi mi o to ile przed świętami ?
 
Oooo to trzeba brac sie do roboty! Kupic foremki, kolorowe kuleczki i inne blyskotki...bo rozmumiem ze to przepis na tekie pierniczkowe choinki, gwiazdki itp? Ale ten piernik to upiec na plaskiej blasze i wycinac od razu te formy? i przyozdabiac, lukrowac czy z tym sie wtrzymac do wigilii?
Sorki za pytania ale ja jestem tepa w wypiekach:baffled::zawstydzona/y:
 
Hrudzia to ja się przyłanczam też tępa jestem w wypiekach jedyne co mi wychodzi i zawsze na Święta robię to sernik i placek po japońsku:-D Więc kontynując jak długo te pierniczki piec i w jakiej temperaturze?:baffled:Dodam że mój piekarnik bez termoobiegu niestety:no:
 
reklama
Hrudzia to ja się przyłanczam też tępa jestem w wypiekach jedyne co mi wychodzi i zawsze na Święta robię to sernik i placek po japońsku:-D Więc kontynując jak długo te pierniczki piec i w jakiej temperaturze?:baffled:Dodam że mój piekarnik bez termoobiegu niestety:no:
Ja coś tam upiekę, ale co to jest placek po japońsku to nie wiem:zawstydzona/y: anetasa, poproszę o przepis:tak:
 
Do góry