reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SZANSA NA DONOSZENIE CIĄŻY?

Paulinax

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Listopad 2017
Postów
337
Hej Dziewczyny,
Jutro mam 3 wizytę u ginekologa, lecz odchodzę od zmysłów, nie śpię, wymiotuje z nerwów, a wszystko dlatego, że tak bardzo boję się usłyszeć to samo, co parę miesięcy temu, że ciąża przestała się rozwijać, serce nie bije ...
A chyba mam powody do zmartwień, gdyż ostatnie usg, nie było bardzo satysfakcjonujące, gdyż jak lekarz robił mi usg obliczył ciąże młodszą o 5 dni, tak, wiadomo, to się zdarza, ale ja wiem, że owulacje miałam w miarę szybko 14dc lub 15dc, choć ostatni cykl przed ciążą miał 41 dni, a jestem tego pewna, ponieważ już w 23dc miałam cień cienia w teście ciążowym, ale był, więc gdyby owulacja była później, test ciążowy by nie wykrył w 23dc hormonu
No i dodatkowo serce biło lecz trochę wolno, gdyż 100 u/m, a był to 6tydz i 4 dzień, czy ktoś też miał podobną sytuację i jest jeszcze szansa dla dzidziusia ?
Bardzo Was proszę o poradę :)
 
reklama
Nie stresuj się teraz,.bo to nic nie pomoże. Co ma być to będzie. Dla pocieszenia,.choć wiem, że to niewielka pociecha, ja trzy razy słyszałam taką diagnozę, za czwartym razem beta wskazywała 3 tc a wg mnie powinno być 6 tc... A teraz jestem w 35 yc
 
Czy przyjmujesz jakies leki np clexane? On pozwala na lepsze ukrwienie macicy i slyszalam o sytuacjach gdy serce wolno bije, zwiekszono dawke clexane z 0.4 do 0.6 i serce zaczelo bic prawidlowo, kiedy mialas om? Chyba kojarze Cie z naszego watku ciaza po poronieniu mam racje? Jesli tak lub nie to wpadaj do nas:) u mnie dzis 6+5 ale wizyte mam dopiero za tydz, ostatnia mialam ten sam wyrok co ty i oczywiscie boje sie bardzo. Biore clexane 0.4 i luteine 3×1. Daj znac po wizycie mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:)3mam kciuki: )
 
Ostatnia edycja:
Mnie cały czas w pierwszych tygodniach ciąży lekarz mówił,że ciąża jest za mała itd. Był podejrzliwy i niezbyt optymistyczny,ale jestem teraz w 16tc i tak od 13tc wszystko się wyrównało. Postaraj się nie denerwować nadmiernie,bo i tak nic nie poradzisz na to i myśl pozytywnie.
 
Hej, powiedzcie mi, bo się zdenerwowałam bardzo.
Lekarz mówił, że z ciążą ok, bicie serca w karcie ciąży 160
a na wydruku z usg FHR M1 : 27 BPM
Co to znaczy??? :(
 
Czy przyjmujesz jakies leki np clexane? On pozwala na lepsze ukrwienie macicy i slyszalam o sytuacjach gdy serce wolno bije, zwiekszono dawke clexane z 0.4 do 0.6 i serce zaczelo bic prawidlowo, kiedy mialas om? Chyba kojarze Cie z naszego watku ciaza po poronieniu mam racje? Jesli tak lub nie to wpadaj do nas:) u mnie dzis 6+5 ale wizyte mam dopiero za tydz, ostatnia mialam ten sam wyrok co ty i oczywiscie boje sie bardzo. Biore clexane 0.4 i luteine 3×1. Daj znac po wizycie mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:)3mam kciuki: )
Tak, tak, jestem w tym wątku.
Przyjmuję jedynie z takich innych leków acard
 
Do góry