reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szansa na zapłodnienie

OlkaC

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Sierpień 2019
Postów
104
Cześć, proszę o poradę.
Niedawno z mim partnerem kochaliśmy się. Były to moje dni płodne. Mój partner miał na sobie prezerwatywę. Nie doszedł we mnie tylko na zewnątrz i wszystko było Ok tylko jak sciągał prezerwatywę na niej był jakiś biały śluz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
To mógł być jego "śluz"... Sperma wygląda bardzo podobnie do kobiecego śluzu, zwłaszcza jeszcze przed upłynnieniem. Jeśli prezerwatywa nie pękła, a i wyszedł przed to w mojej ocenie nie ma się czym martwić. Możesz zrobić test ciążowy dla pewności w dniu spodziewanej miesiączki.
Może warto by było pomyśleć o dodatkowej formie antykoncepcji? Byłabyś spokojniejsza. Poradziłabym się lekarza w tej kwestii.

EDIT: a ten przezroczysty śluz dzień po u ciebie to najpewniej twój śluz płodny. Jest najczęściej przezroczysty i ciągnący.
 
To mógł być jego "śluz"... Sperma wygląda bardzo podobnie do kobiecego śluzu, zwłaszcza jeszcze przed upłynnieniem. Jeśli prezerwatywa nie pękła, a i wyszedł przed to w mojej ocenie nie ma się czym martwić. Możesz zrobić test ciążowy dla pewności w dniu spodziewanej miesiączki.
Może warto by było pomyśleć o dodatkowej formie antykoncepcji? Byłabyś spokojniejsza. Poradziłabym się lekarza w tej kwestii.

EDIT: a ten przezroczysty śluz dzień po u ciebie to najpewniej twój śluz płodny. Jest najczęściej przezroczysty i ciągnący.
No właśnie myślę, że gdy pękła to by wszystko z niej musiało wylecieć, a tak nie bylo
 
Wg mnie nie masz czym się martwić. Jeżeli prezerwatywa nie pękła to najprawdopodobniej był Twój śluz
 
Wg mnie nie masz czym się martwić. Jeżeli prezerwatywa nie pękła to najprawdopodobniej był Twój śluz
To znaczy podejrzewam że nie pękła bo tam na dole co się zbiera wszystko było szczelne, jak już to po bokach po wyżej 5 cm ale nie jestem pewna. W każdym razie jak już to preejakulat nie jest taki płynny i nie wypływa powyżej
 
reklama
jak pęka to raczej widać ze pękła 🤷🏻‍♀️ jak była cała to nie pękła chyba
Chyba zależy od tego jak pęknie. Czytałam że czasami może być to mąkę niewidoczne na pierwszy rzut pęknięcie. Ale ogólnie tak w zbiorniczku było wszystko strzelne. Powyżej nie wiem, ale myślę, że preejakulat by się nie przedostał, bo nie jest płynny aż tak
 
Do góry