reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szczepienia

reklama
Otylka miała bezpłatnie w żłobku pneumokoki jak skończyła 2 latka i w maju tego roku przeciwko ospie Akcja sponsorowana przez miasto:-)
 
Sandra zaszczepiona i menigokoki i pnemokoki :oo: Łukasz też choć Menigokoki miał za darmo w szkole .Jak była kasa to tak zdecydowaliśmy :tak:
 
Klaudia tez ma wszystkie szczepienia- tu sa za darmo
w srode ma (przyszla bo teraz wciaz bierze antybiotyk) - przeciwko meningokoki chyba?...- dopytam, bo oznaczone jest jakos mm2?...w kazdym badz razie to ta druga dawka
 
dzis urwanie glowy...do lekarza, na szczepienie, pozniej przedszkole, szkola...:sorry:Mam nadzieje, ze Klaudia bedzie dzielna na szczepieniu;-):tak:
 
DZIEWCZYNY- AZ WSTYD PISAC:zawstydzona/y::-D
JAKA ZE MNIE GULA AFRYKANSKA!
juz gotowa, wsiadamy z mloda na "rumaka"...pakuje ja by prosto do przedszkola...zerkam na karteczke- zabukowane spotkanie-szczepienie- i kurcze- g.11.40 a nie 10.40...Mysle, jak sie pomglam pomyslic..Nawet Pani wychowawczyni wczoraj zerkala o ktorej szczepienie i czy oplaca sie mala oddac jeszcze do przedszkola...mowilam - bede ok 11.30..
Dobra, mysle sobie:cool2: pojedziemy Dusia na zakupy, skoro jesmy juz ubrane i w butach..i po na szczepienie...ale ja tam patrze 19-ty........licze...ktory dzis...no tak..w niedziele 18-ty(rocznica smierci dziadka wiec pamietalam)...i wypada mi, w pon. miala mloda szczepienie:crazy:Jestem zla na siebie jak diabli!...
Zadzwonilam do przychodni zamieszalam, ze cos zle zrozumialam, pomylioo mi sie i Pani byla mila przelozyla szczepienie na poniedzialek na 11.10:sorry:
a zakodowalam sobie dlatego, ze miala miec szczepienie w zeszla srode...powiedzialam Pani, przy okienku, ze jest chora, chce przelozyc szczepienie na za tydz...czyli w te srode..Pani powiedziala ok- i umoiwla mnie na ten poniedzialek- zapisala mi na kartce kiedy i o ktorej..no i...ale skad ta godzina 10.40:sorry:
Klaudii zdwiona, ze zamiast do lekarza powedrowala do przedszkola...ja jej tlumacze, ze mama gapa pomylila dni..ze ma szczepienie w poniedzialek (skrocilam wersje) a Kladuia do mnie - "oj gluptasku...:rofl2:glupsia ta moja mamusia, no pomylilo jej sie":shocked2::-D
 
hej dziewczyny mam pytanie. Tzn moj synek w marcu konczy rok wtedy szczepimi go szczepionką 6w1 pediatra powiedziala ze pneumokoki 2 tyg pozniej a meinokoki za nastepne dwa tygodnie(dodam ze pneumo i meino to pierwsze dawki) chodzi mo o to w jakich odstepach czasu wy szczepilyscie dzieciaczki i ile dawek one przyjely bo z tego co wiem my juz dwie ominelismy

sorki ze sie "wbilam" ale wy jedyne macie taki temat na forum. z gory dzieki :)
 
reklama
Do góry