reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienie na grypę

jasani

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2017
Postów
8 135
Witam wszystkich, szukam osób, które szczepiły się na grypę. Czy rzeczywiście jest tak jak wszyscy mówią dookoła, że później gorzej przechodzą chorobę? Czy u wszystkich występują jakieś objawy grypy? A jeżeli tak to po jakim czasie od szczepienia?
 
reklama
Rozwiązanie
N
Ja szczepilam się w ciąży dwa lata temu i nie miałam żadnych objawów później. Nie przechodziłam gorzej infekcji itd.
W tym roku również chce się zaszczepić. Większość moich znajomych w tym pracujący w służbie zdrowia twierdzą, że sezon grypowy był dla nich bardzo łagodny od kiedy się szczepia, a po samej szczepionce nic się nie działo. Tylko trzeba być wtedy zupełnie zdrowym. Ja chyba zrobię przed chociaż morfologię
 
Witam wszystkich, szukam osób, które szczepiły się na grypę. Czy rzeczywiście jest tak jak wszyscy mówią dookoła, że później gorzej przechodzą chorobę? Czy u wszystkich występują jakieś objawy grypy? A jeżeli tak to po jakim czasie od szczepienia?
Mój tata jest ratownikiem medycznym, a mama pielęgniarka. Obydwoje się zaszczepili w tym roku. Tata co roku już od jakiegoś czasu. Można się rozchorować, ale na pewno przebieg będzie dużo łagodniejszy niż bez tego szczepienia
 
Do góry