reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepionka 6w1

Pi03022

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Wrzesień 2020
Postów
43
Dziewczyny po jakim czasie od szczepienia wyszlyscie na słońce ze swoimi dziećmi? Słyszałam że nie odrazu można , więc pytanie kiedy?
 
reklama
Dziewczyny po jakim czasie od szczepienia wyszlyscie na słońce ze swoimi dziećmi? Słyszałam że nie odrazu można , więc pytanie kiedy?
Nie ma przeciwwskazań odnośnie wychodzenia na słońce po szczepieniu. Chodzi jedynie o nieprzegrzewanie dziecka, w sytuacji kiedy po szczepieniu występuje gorączka.
 
Ostatnia edycja:
Jak szczepiłam syna 9lat temu to lekarka mówiła że przez 3 dni unikać słońca. Jak teraz szczepie dwie młodsze córeczki, to obecna pediatra mówi, że nie ma takiej potrzeby. Wydaje mi się, że poprostu zmieniły się zalecenia.
 
Nigdy nie unikalismy slonca po szczepieniu. Wiadomo ze na drugi dzien nie wezmiesz dziecka na plaze bo reakcje po szczepionce mogą byc rozne, goraczka, zle samopoczucie, ospalośc itd wiec poprostu trzeba dac organizmowi chwile ale bez paniki.
 
Do góry