reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepionka przeciwko grypie.

doluka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Październik 2014
Postów
53
Drogie przyszłe mamy i te obecne, powiedzcie, czy szczepicie się lub szczepilyscie się w ciazy przeciwko grypie?
Otóż za namową mojej położnej i mając na uwadze korzyści z tego płynące dla maleństwa, wczoraj się zaszczepiłam, a dodam, że normalnie unikam jak ognia antybiotyków i szczepionek wierząc, ze organizm pod ich wpływem za każdym razem gorzej radzi sobie sam z zarazkami. No, ale tym razem myślałam o dziecku.
I dzisiaj czuje się fatalnie. Cały dzień wymiotowałam, a teraz mam gorączkę powyżej 38 st C.
Czy to normalne po szczepieniu, czy powinnam się skonsultować z lekarzem? Czy taki stan nie zagraża dziecku?
 
reklama
Wszelkie niepokojące objawy po szczepieniu to niepożądane odczyny poszczepienne, które należy zgłaszać. Sprawdź nazwę szczepionki i poczytaj ulotkę :-) skonsultuj z lekarzem i wykuruj się.
 
Dzień spędzony w łożku i dzisiaj czuje się swietnie. Gorączka spadła po paracetamolu i porządnej dawcę snu.
 
Do góry