reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia, czy warto?

Moim zdaniem jak najbardziej warto zapisać się do szkoły rodzenia! Dowiesz się wiele ciekawych rzeczy a przy okazji spędzisz miło czas z innymi przyszłymi mamusiami. Ważne jest, abyś znalazła szkołę idealną dla Ciebie/Was i nie pożałujesz tej decyzji. Moją obecną najlepszą przyjaciółkę poznałam właśnie w szkole rodzenia!
 
reklama
Też szukałam płatnej i niestety nie znalazłam takiej z dobrymi opiniami Z komentarzy na innych grupach wiem żeby uważać na szkoły, które każą zmienić położną środowiskową na ich i zabraniają powrotu do swojej położnej pod karą kilkuset zł (co jest niezgodne z prawem) i biorą kasę i od nas i od NFZ. Na czas chodzenia na zajęcia owszem, moją położną jest prowadząca zajęcia bo dla niej to podstawa do uzyskania pieniędzy z NFZ ale jak tylko zakończę zajęcia to bezpłatnie wracam do mojej dotychczasowej (lub nowej) położnej.

Ogólnie uważam, ze dobrze jest na pewno wyrbać się do takiej szkoły
Sporo wartościowych faktów jest jeszcze w księgarni pzwl
 
Ostatnia edycja:
Do góry