reklama

Szkolenia dla mam

Temat na forum 'Mamy pracujące' rozpoczęty przez justa2, 28 Październik 2013.

1. justa2

justa2 Zaciekawiona BB

Hej

Jestem młodą mamą i szukam szkolenia dzięki któremu po pierwsze coś wyniosę dla siebie, a po drugie to będę mogła łatwiej wrócić do pracy i na rynek pracy w ogóle. Znalazłam na razie to: Szkolenia otwarte - Szkolenia - Success Story
    a dokłądniej z tej listy kobieta, biznes, sukces.
    Bardzo spodobał mi się plan tego szkolenia - szczególnie kwestie różnic między płciami i komunikacji ;)
    I w ogóle jak tak sobie patrzę na stronę www tej firmy to wow, przeprowadzali szkolenia dla takich dużych firm... wydaje mi się, że to niezła rekomendacja? Co Wy o tym sądzicie? Robiłyście może jakieś szkolenia? Myślicie, że warto wydać pieniądze na coś takiego i to się zwróci? Ja mocno w to wierzę, ze edukacja i doszkalanie się ciągłe, przynosi rezultaty

Pozdrawiam!

2. Majka345

Majka345 Zaciekawiona BB

3. reklama
  4. Sali-Mali

Sali-Mali Zaangażowana w BB

Szkoleń jako takich nie robiłam, ale ostatnio coraz częściej myślę o jakiejś podyplomowce, bo po kilku latach siedzenia w domu, to i człowiek do tyłu z nowinkami jest także w zawodzie (ja w rachunkowości robiłam) no i teraz patrzę po ofercie studiów, ale jest tego strasznie dużo już gubię się w tych uczelniach.

Poleć forum