reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szkolenia dla mam

justa2

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Grudzień 2012
Postów
20
Rozwiązania
0
Hej

Jestem młodą mamą i szukam szkolenia dzięki któremu po pierwsze coś wyniosę dla siebie, a po drugie to będę mogła łatwiej wrócić do pracy i na rynek pracy w ogóle. Znalazłam na razie to: Szkolenia otwarte - Szkolenia - Success Story
a dokłądniej z tej listy kobieta, biznes, sukces.
Bardzo spodobał mi się plan tego szkolenia - szczególnie kwestie różnic między płciami i komunikacji ;)
I w ogóle jak tak sobie patrzę na stronę www tej firmy to wow, przeprowadzali szkolenia dla takich dużych firm... wydaje mi się, że to niezła rekomendacja? Co Wy o tym sądzicie? Robiłyście może jakieś szkolenia? Myślicie, że warto wydać pieniądze na coś takiego i to się zwróci? Ja mocno w to wierzę, ze edukacja i doszkalanie się ciągłe, przynosi rezultaty

Pozdrawiam!
 
reklama

Majka345

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2012
Postów
21
Miasto
Wrocław, Poland
Rozwiązania
0

Sali-Mali

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Listopad 2013
Postów
105
Rozwiązania
0
Szkoleń jako takich nie robiłam, ale ostatnio coraz częściej myślę o jakiejś podyplomowce, bo po kilku latach siedzenia w domu, to i człowiek do tyłu z nowinkami jest także w zawodzie (ja w rachunkowości robiłam) no i teraz patrzę po ofercie studiów, ale jest tego strasznie dużo już gubię się w tych uczelniach.
 
Dołączył(a)
24 Listopad 2019
Postów
4
Rozwiązania
0
Siedzenie z dzieckiem w domu bardzo mobilizuje do szukania zajęcia odmieniającego codzienność. Pracowanie nad poszerzeniem własnych kompetencji do pracy gdy dziecko pójdzie do przedszkola to bardzo dobry pomysł. Ja się zainteresowałam podyplomowymi studiami w Centrum kształcenia Podyplomowego w Łodzi. Tyle nowych, ciekawych kierunków dla absolwentów marketingu, dziennikarstwa czy zarządzania, że najchętniej zapisałabym się na więcej niż jeden.
 
Dołączył(a)
18 Lipiec 2018
Postów
12
Rozwiązania
0
Szkolenia to dobry pomysł bo rozwijają, ja zrobiłam kilka na grafika i powoli trafiają się pierwsze zlecenia. Podobno 12 lutego będą w Nadarzynie targi reklamowe remadays więc zostawię młodego z babcią i popytam firm czy nie szukają podwykonawcy zdalnie. Może się uda :)
 
Do góry