reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szyjka macicy w ciąży

Dołączył(a)
9 Lipiec 2022
Postów
2
Hej, jestem obecnie w mojej pierwszej ciąży 23 tydzień. W 21 tygodniu miałam badaną szyjkę, twarda, brak rozwarcia, długość ponad 5 cm. Teraz po tych 2 tygodniach po aplikacji lactovaginalu poczułam, że jest jakby miękka (nie jestem pewna, nie wiem na ile powinna być twarda, gdyż nigdy jej nie dotykałam w ciąży). Zaczynam się stresować i obawiać, że coś jest nie tak, że się skraca... wizytę u ginekologa mam dopiero za równe 2 tygodnie, czy powinnam jak nakszybciej udać się na wizytę?
 
reklama
Myślę, że nie powinnaś stresować się na zapas, zwłaszcza, że nie wiesz jaka szyjka była wcześniej w dotyku oraz miałaś na ostatniej wizycie szyjkę ponad 5 cm. To dużo :) Ale jeśli bardzo cię to martwi, to umów się wcześniej na wizytę 🙂
 
Do góry