reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tabletki anty a ciąża

Cześć! Biorę tabletki antykoncepcyjne 5 miesięcy, zawsze regularnie, obsuwy do max 20 min się zdarzyły. krwawienie z odstawienia dostaje zawsze, raz dostałam w 4 dni przerwy, a zazwyczaj dostaje w 3. Nie biorę innych leków, uważam na interakcje, nie wymiotowałam. Ciężkich biegunek nie miałam, temat omawiałam z ginekologiem, czy jednorazowe luźniejsze stolce w ciągu 3-4h po tabletce maja jakiś wpływ na skuteczność, ale dowiedziałam się, ze nie. Jutro zaczynam przerwę, ale boje się o to, ze krwawienie się nie pojawi, bo mam dziwny objaw mianowicie czuje potrzebę korzystania z toalety dużo częściej niż ostatnio. i to od razu przynosić mi na myśl ciąże. Nie wiem co mam o tym myśleć, czasem tez zdarzy mi się ze mam lekkie nudności.. mój facet nigdy nie kończy w środku, a ja nigdy nie zapominam o tabletkach. Myślicie, zeby spokojnie czekać na krwawienie? Może te nudności mam od stresu, już tak sobie tłumacze..

reklama
Zrób lepiej ogólne badanie moczu :D
Bardziej stawiasz na jakies zakazenie dróg moczowych?
przyznam się ze ostatnio po stosunku nie poszłam do toalety, dopiero jakoś 5h później, i na początku czułam pieczenie i ból i bardzo małe ilości moczu były tez dość często, a teraz normalna ilość i tez często..

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Zrób sobie test ciążowy.
Tabsy biorę od lat, zdarzają mi się obsuwy 24godzinne nawet, mąż zawsze kończy w środku i na szczęście nic się nie dzieje, ale czasem mam schizy i robię test, dla uspokojenia :)

Celia89

Fanka BB :)
Miasto
Wieś pod Lasem
Łoo przez 10 lat stosowania anty tyle razy co zapomniałam to juz dawno byłabym matka, gdyby faktycznie tak spadała drastycznie skuteczność, czasem w ostatnim tyg juz luzowałam i 3 ostatnie tabletki zostawały z blistra, czasem człowiek brał antybiotyki osłabiające działanie, albo inne leki bądź suplementy. Nie zaszłam, za to tylko jak odstawiłam zaszłam w ciąże w 1 cyklu, a teraz tez jestem w ciąży z 1 cyklu.
Poczekaj do terminu okresu. Jak nie przyjdzie to wtedy dopiero się będziesz martwić i robić test.

Przy zapaleniu pęcherza też często latałam do wc i było mi nie dobrze. Jakaś paskuda się przypałętała wymagająca antybiotyku x lat temu.
Może warto zrobić badanie moczu?

reklama
Dostalam dzis krwawienie z odstawienia, ale chyba z tej calej paniki doszukuje sie niewiadomo czego. Mam wrazenie, ze jest bardzo skape, a krew bardzo jasna. Ostatnio bylo podobnie, moze teoche mniej skape, a potem sie rozkrecilo. Nie wiem co myslec o tym🥺

Do góry