reklama

Tabletko antykoncepcyjne

Od
9 Maj 2018
Odpowiedzi
0
Witam. Od 3 tygodni biore tabletki antykoncepcyjne. Urodzilam coreczka ktora ma prawie 3 miesiące, jak narazie nie chce więcej dzieci wiec zdecydowałam sie na tabletki, z opini slyszalam ze sa najbardziej skuteczne jezeli je sie odpowiednio stosuje. Biore regularnie od pierwszego dnia miesiączki zawsze o godzinie 17. Ostatnio zlapalo mnie przeziebienie, zazywalam dużo wit C. Przeglądałam w i Internecie i sie trochę przestraszylam bo to podobno moze osłabić tabletki anty. Wiem ze zadna antykoncepcja nie kest 100% ale może ktos jest tutaj kto stosuje i moze mnie troche uspokic. Stosunek oczywoscie byl i skończył sie we mnie. Bo jednak po to te tabletki sie stosuje żeby nie uzywac np. Prezerwatywy. Te tabletki to vibin mini. Żadnych lekow oprocz wit C nie stosowalam, biegunki ani wymiotow tez nie było.

reklama
Od
8 Listopad 2017
Odpowiedzi
5
To są tabletki jednoskładnikowe czy dwu ? Ja biorę jedno i nic o witaminie C nie ma w ulotce. Natomiast ostatnio czytałam ulotkę jakichś tabletek dwuskładnikowych i tam już było że duża ilość witaminy C i paracetamolu może obniżać skuteczność. A czytałaś wogole swoją ulotkę ? Tam powinno być wszystko. Pilnuj się teraz, jak bierzesz jeden lek czy choćby pijesz jakieś zioła to może mieć to wpływ na inne leki. Pytaj o ewentualne interakcje w aptece lub lekarza

Od
21 Październik 2018
Odpowiedzi
1
Dokładnie, czytaj ulotki. Będzie o interakcjach na pewno. Bo każde tabletki mogą oddziaływać inaczej, ja biorę belarę dwuskładnikową i podejrzewam że z innymi lekami połączona może być mniej skuteczna niż tabletki z innymi hormonami. Mam nadzieję, że witamina C nie zaszkodzi, chociaż i sama infekcja i osłabienie może mieć jakiś wpływ.

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku