reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarczyca

Ciąża jest tak skonstruowana, że wszystko sobie weźmie (wyssie z ciebie 😜). Jak taki mały pasożycik. Musiałabyś mieć długo nieleczoną tarczycę z dużymi odchyłami żeby coś się poważniejszego stało 🙂 ja też w pierwszej chwili jak się dowiedziałam to myślałam że urodzę niedorozwinięte dziecko. A teraz mam wrażenie że córa jest rozwinięta aż za bardzo xD
Hahah ❤️🤣 bardzo Ci dziękuję , prawdopodobnie dzięki Tobie uda mi się dziś spać w miarę spokojnie
 
reklama
Nie że to pochwalam, ale są lekarze którzy nie zlecają badań typu TSH, bo one nie są obowiązkowe jedynie zalecane. Nawet na forum znajdziesz kobietki, które przez całą ciążę nie miały tego typu skierowania. Są też kraje gdzie stosowane są inne normy niż u nas (są wyższe) I nikt problemów robi. Dziecior wyssie z ciebie wszystko co trzeba ;) to ty będziesz odczuwać wszystkie braki. Żeby dziecko się urodziło z problemami to trzeba mieć na prawdę bardzo źłe wyniki.
 
FA9C93DE-EB0F-4C0F-B44A-2285A33AA5ED.jpeg
 
Hej dziewczyny 🌸
Przesyłam Wam moje wczorajsze wyniki tsh. Co sądzicie ?
Nigdy nie badałam tarczycy. 2 mc temu poroniłam w 9tyg i postanowiłam teraz porobić szereg badań.
 
@Qruszon , antyTPO to badanie na Hashimoto i przy tej chorobie wartości są rzędu setek, więc Twoje wyniki są dobre. Jedynie TSH do kontroli, bo większość endokrynologów zaleca w ciąży poniżej 2. Ale przy takich wartościach absolutnie nie masz się czym martwić - w żaden sposób nie zaszkodzi to ani Tobie, ani dziecku
 
reklama
@Qruszon , antyTPO to badanie na Hashimoto i przy tej chorobie wartości są rzędu setek, więc Twoje wyniki są dobre. Jedynie TSH do kontroli, bo większość endokrynologów zaleca w ciąży poniżej 2. Ale przy takich wartościach absolutnie nie masz się czym martwić - w żaden sposób nie zaszkodzi to ani Tobie, ani dziecku
Dziekuje ♥️ Wiecie jak to jest, kobieta nie powinna sprawdzać a sprawdza. Człowiek przewrażliwiony...
Pol wypłaty wydane na badania (choć zapewne cześć nie potrzebne)
🌷 dobrego wieczoru 🌷
 
Do góry