reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Techniczny czyli nowe wątki, pytania, propozycje

Kluliczek

Babka z laską
Miasto
Na rozlewisku pod dębami
Rozwiązania
0
Ostatnia edycja:
reklama

celinka83

Mama Bartusia i Adasia
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Dziewczyny nie wiem jak Was, ale mnie denerwuja watki typu : fenoterol, pytanie o dr jakąśtam, sprzedam wozek itd. Jestem za tym, zeby te watki usunac, albo umiescic w jednym miejscu tak,zeby nie zasmiecaly forum. Chyba na glownym ktos juz pisal o tym problemie.
Poza tym link do watku zamknietego przykleilabym na samej gorze, zaraz pod lista styczniowek.

Kluliczek

Babka z laską
Miasto
Na rozlewisku pod dębami
Rozwiązania
0
No właśnie mamy bałaganu trochę. Ja bym je władowała do jednego. Ale właśnie do tego przydałby sie moderator, bo latanie z kazdym "głupstwem" do adminów tylko utrudnia im pracę i trzeba na interwencję czekac sporo czasu. Jak narazie naszymi moderatorami są Bestyja i Elżbietka, czyli własnie admin i moderator ogólnie przyszłych mam.

C do propozycji to bym wątki:
https://www.babyboom.pl/forum/styczen-2009-f240/lozysko-przodujace-19477/,
https://www.babyboom.pl/forum/styczen-2009-f240/fenoterol-19478/
https://www.babyboom.pl/forum/styczen-2009-f240/umiejscowienie-dzidzusia-19299/
połaczyła w jeden, np "nasze wątpliwości i pytania" czy jakoś tak,

i nie wiem czy burzy hormonów nie wsadzic do samopoczucia...

I wywaliłabym
https://www.babyboom.pl/forum/styczen-2009-f240/pytanie-o-dr-kuligowskiego-17704/
i
https://www.babyboom.pl/forum/styczen-2009-f240/sprzedam-wozek-implast-volant-3-a-17735/

Ostatnio edytowane przez moderatora:

mamjakty

styczniówka 2009
Miasto
świętokrzyskie
Rozwiązania
0
ja jestem za, jak najbardziej :tak: a co do wyboru moderatora - to Ty Kluliczku jakaś taka obrotna jesteś ;-) więc ja typuje Ciebie :tak:

aga_q

TRZYNASTEGO :)
Miasto
Gorzów Wlkp.
Rozwiązania
0
ja jestem od niedawna, więc jeszcze nie do końca się we wszystkim orientuję, ale:

1) Kluliczku - wydaje mi się, że doskonale byś się na moderatora styczniowego nadawała, bo zauważyłam, że panujesz nad sytuacją i przywołujesz nas do porządku - na przykład jak pięknie poleciałyśmy w wątku torby szpitalnej z naszymi ciuchami :-)
jeśli masz czas i ochotę to może weźmiesz to na swoje barki :tak:
2) również jestem za usunięciem w niebyt wózka i doktora.
3) może wątek taki stworzyć ''medyczne'' i tam byśmy pisały o lekarstwach, badaniach, wynikach, łożyskach itp ?
4) wątek ''nasze brzucholki" zmienił się w ''nasze seniorki" :-D
myślę, że skoro zdjęcia wklejają dziewczyny na wątku zamkniętym tutaj raczej nikt nic nie wklei.

reklama

adiva

Mama Zarazka :)
Miasto
Opole
Rozwiązania
0
No Kluliczku nie ma to tamto :-) Pisz do adminów o moderatora dla siebie....masz nasze poparcie :-)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Anulka8700 Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :) Dzieci urodzone w październiku 2011 287
ivi Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :) Dzieci urodzone w styczniu 2010 78
fazerkamm Wątek Techniczny Dzieci urodzone w lipcu 2016 90
ivi wątek organizacyjno-techniczny Dzieci urodzone w marcu 2012 71
Asteria Wątek techniczny, organizacyjny dla Styczniówek 2012 Dzieci urodzone w styczniu 2012 48
pandorka Kącik techniczny Dzieci urodzone w lutym 2010 9
KasiaKar Wyprawka - czyli zakupowe szaleństwo Styczniowe mamy 2021 59
annamariam Cukrzyca, czyli zgromadzenie słodkich mam Czerwcówczki 2020 1380
annamariam Cukrzyca, czyli zgromadzenie słodkich mam Czerwcówczki 2020 0
aniaslu 365 dni, czyli naprawdę o tym marzą kobiety? Pytanie tygodnia 22
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
Paulina_1982 Diagnostyka niepłodności - czyli jakie badania wykonać Staramy się 3
aniaslu Poradnik świąteczny, czyli kupujemy zabawki! Co warto wiedzieć? Temat tygodnia 0
B "Wyluzuj się" - czyli jak zajść w ciążę z "wścieklizną macicy" Staramy się 87
aniaslu Zabawy paluszkowe, czyli jak wesprzeć rozwój niemowlaka i starszaka Temat tygodnia 0
aniaslu Bycie samotną mamą, czyli rozmowa o samodzielności, niepewności i poczuciu mocy Temat tygodnia 0
aniaslu Zabawki za zero złotych, czyli najfajniejsze pomysły na wspólne zabawy Potrzebuję porady 7
Anita1990 Marcówki wizytują - czyli co słychać u naszych fasolek:) Marcowe mamy 2020 18
MamaT Wyprawka czyli szaleństwo na zakupach Grudniowe mamusie 2019 662
Silje1008 Wyprawka dla Naszych maluchów:) czyli co polecamy :) Czerwcowe mamy 2019 59
J Hcg-czyli odgrzewane kotlety jak co miesiąc Staramy się 5
martoosia04 The Baby Dust Method - czyli zaplanujmy płeć naszego dziecka Staramy się 50
Megi86 Must have, czyli sprawdzone artykuły dla dzieci i niemowląt :) Lutowe mamy 2019 32
L Co z tymi wynikami beta HCG - czyli dużo pytań a mało odpowiedzi Potrzebuję porady 14
Maja Raczkowska Świąteczne dylematy alergika czyli jaką choinkę wybrać? Forum produktowe HB Nawilżacze i Oczyszczacze 12
Minimousedot High need baby czyli wyjatkowe i wymagajace Potrzebuję porady 300
joabab Dbamy o siebie i swoje brzuszki - czyli zdrowo się najadamy Kwietniowe mamy 2018 19
K Coś nie tak, czyli proszę o pomoc ! Ciąża, poród, połóg 8
karotka00 Październikówki gotują !! Czyli kulinaria i przepisy ;) Dzieci urodzone w październiku 2017 58
aga_k_m Przepisownik, czyli nasze pomysły na ... Dzieci urodzone w lipcu 2017 118
PanaKotka Na czym śpią użytkownicy BB czyli w poszukiwaniu materaca... Potrzebuję porady 1
bonusowa Chustujemy - czyli alternatywa dla wózka Dzieci urodzone w grudniu 2016 77
eveee Słodkie marcowe mamusie, czyli cukrzyca ciężarnych Dzieci urodzone w marcu 2017 121
didi133 Jak na huśtawce czyli, humorki ciążowe Dzieci urodzone w grudniu 2016 11
Tusiaczek2402 U Styczniaka na talerzu, czyli wszystko o rozszerzaniu diety Dzieci urodzone w styczniu 2016 33
lastpetunia1 Na zdrowie - czyli co stosować jak nas choroba rozkłada. Dzieci urodzone w grudniu 2016 18
ivi Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy Dzieci urodzone w listopadzie 2016 726
Heromina Domowa apteka czyli zdrowie i uroda Dzieci urodzone w sierpniu 2016 34
Heromina Baby bazar czyli kupno-sprzedaz-wymiana :) Dzieci urodzone w sierpniu 2016 20
Malusiolka Na sygnale!! Czyli wieści ze szpitala. Dzieci urodzone we wrześniu 2016 3
aniay Prawie staraczka czyli zaczynamy w marcu Staramy się 38
Ann_ Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka Dzieci urodzone w sierpniu 2016 1756
julita1212 Coś o sobie:) czyli przedstawiamy się. Dzieci urodzone w lipcu 2016 83
A Aktywna przyszła mama, czyli sport w ciąży Przyszłe mamy 34
PannaMyszka Marcóweczki w kuchni, czyli co dziś na talerzu.... Dzieci urodzone w marcu 2016 30
cytrynowa_ Turbo dieta czyli zgubic balast w 10 dni Diety, diety 0
Magda_z_uk Tak rośniemy,czyli nasze brzuszki :) Dzieci urodzone w lutym 2016 1520
Tusiaczek2402 Wątek zakupowo-wyprawkowy, czyli co kupuje mamusia dla siebie i dzidziusia :) Dzieci urodzone w styczniu 2016 30
B Szkoły językowe, czyli mamy poliglotki :) Potrzebuję porady 3
DZIULKA78 DIETKI i TAKIE TAM :) czyli sie odchudzamy :))) Dzieci urodzone w październiku 2010 51