reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

Tęczowa Kraina- Nowy prywatny żłobek Warszawa-Ursynów

Temat na forum 'Ogłoszenia - Warszawa' rozpoczęty przez teczowa.kraina, 9 Czerwiec 2011.

 1. teczowa.kraina

  teczowa.kraina Początkująca w BB

  Drogie Mamy,

  Z przyjemnością zawiadamiam Was, że od 4 lipca rusza w Warszawie, na Ursynowie-Natolin ul. Stryjeńskich, nowy prywatny żłobek- TĘCZOWA KRAINA. Placówka przeznaczona jest dla dzieci
  od 1-3 lat.
  Będziemy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00- 17.30 i zapewnimy profesjonalną opiekę dla waszych maluchów. Całodzienna opieka, ze wszystkimi zajęciami ( ruchowymi, edukacyjnymi i specjalistycznymi) i pełnym wyżywieniem to koszt 1250 zł miesięcznie. Istnieje możliwość zapewnienia opieki poza godzinami otwarcia żłobka. Postaramy się aby wasze skarby czuły się jak u siebie w domu, a pomoże nam w tym wykwalifikowana kadra oraz przyjemny, specjalnie dostosowany i spełniający wszystkie wymogi lokal. Nasza placówka to więcej niż prywatny żłobek- to radość dla dziecka i rodziców.
  Szczegółowe informacje:
  Tel.: 602490935, 602490936
  e-mail.: Katarina.grzegrzolka@ekola.waw.pl
   
 2. reklama

Poleć forum