reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temperatura

Hej :)
Dziękuję za odpowiedź, ogólnie dziś jest dużo lepiej niż wczoraj, katar męczy, ale samopoczucie jest już lepsze.
Mogę przyjmować paracetamol 2 tabletki 3 razy na dobe jak goraczka będzie się utrzymywała, wczoraj wzięłam dwie odrazu, dzisiaj rano tez dwie i temperatura spadła do 37,2, więc już narazie nie biorę :)
U mnie obecnie tydzień 10+2, a u Ciebie ? :)
Mnie tak samo meczył katar, ból gardła, goraczka i czasem pokaszliwalam. Najlepiej zrob sobie badania i w razie co to lekarz antybiotyk da. Wazne ze spada goraczka. Bierz wit C , wit D, pij duzo wody, czosnek jedz a jak nie zjesz to mozna sok wycisnac i wypic... zycze duzo zdrowia. Ja jestem obecnie w 22 tyg. :)
 
reklama
Mnie tak samo meczył katar, ból gardła, goraczka i czasem pokaszliwalam. Najlepiej zrob sobie badania i w razie co to lekarz antybiotyk da. Wazne ze spada goraczka. Bierz wit C , wit D, pij duzo wody, czosnek jedz a jak nie zjesz to mozna sok wycisnac i wypic... zycze duzo zdrowia. Ja jestem obecnie w 22 tyg. :)
Dziękuję za radę, tak zrobie :) Tobie również życzę dużo zdrowia.
Masz już połowę ciazy za sobą, faaajnie :) jak się ogólnie czujesz ?
 
Witajcie. Czy miał ktoś podobną sytuację? Jeśli tak proszę o informacje, bo jestem bardzo zmartwiona... a chodzi o przeziebienie w ciazy. Jestem w 9 tyg ciazy zlapalo mnie jakies przeziebienie i dostalam goraczki ponad 38 mialam a jeden raz 39. Oczywiscie bralam paracetamol na zbicie ale naczytalam sie rzeczy ze wys goraczka zagraza ciazy i jakies wady itp. Wiec jesli ktos mial taka sytuacje w poczatkowej ciazy to czy z dzieckiem bylo ok? Czy po urodzeniu potem wystapily jakies problemy itp? Prosze o odp. Bede wdzieczna.
Kup sobie leki formy *spam* tj. Syrop tabletki na gardło i saszetki do picia ..mi pomogło. Domowa receptura. Jeśli jest gorączka to Apap najlepszy bo szybko zbija gorączkę. Nic co nie będzie i tak nie da ci lekarz nic innego.
 
Mnie tak samo meczył katar, ból gardła, goraczka i czasem pokaszliwalam. Najlepiej zrob sobie badania i w razie co to lekarz antybiotyk da. Wazne ze spada goraczka. Bierz wit C , wit D, pij duzo wody, czosnek jedz a jak nie zjesz to mozna sok wycisnac i wypic... zycze duzo zdrowia. Ja jestem obecnie w 22 tyg. :)
Ps. Do autorki postu. Ja w ciąży chorowałam na covida a dokładniej omikrona i też nic nie dostałam. Może zrób test w razie co i lekarz niech oslucha płuca.
 
Dziękuję za radę, tak zrobie :) Tobie również życzę dużo zdrowia.
Masz już połowę ciazy za sobą, faaajnie :) jak się ogólnie czujesz ?
Szybko zleci uwierz...a czuje sie w miare ok... normalne dolegliwosci ciazowe to czasem mdłosci, czasem cos tam sie ponapina brzuch jak za duzo sie poruszam a tak to jest ok. Tylko zeby nie chorowac to bedzie super. Hihi. Ale tez staram sie duzo chodzic, przebywac na swiezym powietrzu i co wazne unikam tlumow ludzi... ( jesli nie pracujesz to warto nie pchac sie do ludzi)
Powodzenia. Zdrowka. Pozdrawiam :)
 
Do góry