reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temperatura a owulacja

julka20201

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2023
Postów
54
Hej, zaczęłam mierzyć temperaturę niestety nie od początku cyklu ale chce zacząć to robić lecz od 12 dnia cyklu temperatura wyszła - 36,6 następnego dnia 13 - 36,7 a 14 dnia czyli dziś 26.01.2024 - 36,9, z kalendarzyka wychodzi że owulacja ma być dziś tj. 26.01.2024 nie wiem sama czy ten kalendarz jest tak miarodajny i jak interpretować tą temperaturę, moje cykle mam od pół roku 27 dniowe. Chcę tylko się dowiedzieć co ta temperatura może oznaczać wiem że jest jej mało i mało co można pewnie powiedzieć ale tak wstępnie taki wzrost?
 
reklama
A o której godzinie mierzysz temperaturę?

Polecam kupić termometr owulacyjny (z 2 miejscami po przecinku)
 
Do góry