reklama

Ten najpiekniejszy dzień - jak wyglądałyśmy

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Elżbietka, 7 Lipiec 2005.

1. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

kiedys była propozycja zeby pokazac jak wyglądałyśmy w dniu naszego ślubu. oczywiście razem z naszymi kochanymi mężami :) :). a wiec kto odwazny niech sie pochwali, wiem ze jest czym. a jak któras nie ma męża, to trzeba szybciutko wyjść za mąz i tez sie pochwalić ;).
    ja postarm sie jak najszybciej wkleic, tylko musze wybrac fotke i poprosic męzusia o pomoc :).
    czekam na wasze zdjęciowe odpowiedzi!!

2. monia100

monia100 Gość

Elżbietka bardzo chętnie ale ja nie umiem wkleić takiego zdjęcia :( jeśli mi pomożecie to napewno wkleję :)

3. reklama
  4. LILITH

LILITH Moderator

super!!powiem mezowi by znalazl plytke ze zdjeciami i napewno wkleje:)

5. monia100

monia100 Gość

Hi hi, ale nareszcie udało mi się wkleić suwaczek ;) ;) czyli jest szansa, że zdjęcie też wkleję :)

6. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

no to odważyłam sie i wklejam. a raczej mój mąż wkleja ;) wlasnie tak wyglądalismy 17.08.2002. a to ostatnie zdjęcie to z tego wesela co ostatnio byłam (narazie lepszych nie mam,wiec wrzucam takie)

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

7. Esia

Esia Fanka BB :)

Oj śliczne będziecie mieli dzieciątko ;D Masz piękne włosy - zazdroszczę, bo sama nie mam cierpliwości do zapuszczania. Bardzo, bardzo fajnie razem wyglądacie :)

8. monia100

monia100 Gość

Elżbietka śliczne zdjęcia!!!!

9. monia100

monia100 Gość

kurczę nie udało się, ale postaram się :) :)

10. reklama
  11. m.a.l.i.n.k.a

m.a.l.i.n.k.a Fanka BB :)

ELZBIETKO nio siuper:)

12. Agnezzz

Agnezzz Gość

No Elżbietko, to w końcu widzę jak wyglądasz. Fajnie tak zobaczyć z kim się pisze ;)
    Pięknie wyglądaliście :)

Poleć forum