reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy, płes, imiona

oj zazdroszczę Wam ze znacie płeć, ja nadal wiem tyle że będzie albo chłopiec albo dziewczynka;-) Jak będzie chłopiec to może dam mu na imie Grześ po ojcu.
A jak dziewczynka to może Patrycja po siostrze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja ostatnio na usg strzeliła focha i odwróciła się dupką, bo zaczęła ruszać szczęką, tak, jakby chciała coś ugryźć, a ja zaczęłam się śmiać, bo to takie słodkie było ;-) A że chcieliśmy już mieć pewność co do płci (Luby był ze mną na wizycie), to doktor miał problem, bo nijak nie dało się sprawdzić :-p Usg robił nam baaardzo długo, wyściskał mi strasznie brzuch, ale w końcu Mała pokazała "bułeczkę" ;-) W ogóle, u mnie zawsze tak jest, że jak mam wizytę, to się Młoda uspokaja :dry:
 
Mi z kolei bez problemu przychodzily do glowy imiona dla dziewczynki, dla chlopca echo..a od poczatku czulam ze bedzie to chlopiec. Wg umowy to maz wybral imie synkowi i po potwierdzeniu przez USG podal 2 opcje : Damian i Filip. Sklanialam sie ku drugiemu ale maz zawsze marzyl o Damianku (mowi ze sam tak chcialby miec na imie;-)) wiec ustapilam:tak:Teraz juz sama nie chcialabym innego:-D;-)
 
witam :-) My mamy termin na 30 października ale ginka mówi że w połowie października musimy być w gotowości:-)Bo mały Cyprianek bądź Krystianek bedzie chciał wcześniej do nas dołaczyc:-D
 
oj zazdroszczę Wam ze znacie płeć, ja nadal wiem tyle że będzie albo chłopiec albo dziewczynka;-) Jak będzie chłopiec to może dam mu na imie Grześ po ojcu.
A jak dziewczynka to może Patrycja po siostrze
dobrze ze tyle chociaż wiesz że chłopczyk lub dziewczynka :-D:-D:-Dżartuje sobie a jakie masz przeczucia bo ja odpoczatku domyslałam się że chłopczyk a na dziewczynkę tyje się wszędzie
 
reklama
Moje maleństwo urodzi się pod koniec października ok.25...:happy: Co do imion jest wielka dyskusja. Na początku myślałam, że będzie chłopak i uparłam się na imię Dawid... to mi moi kochani znajomi powiedzieli, że jakoś tak za hebrajsko... Nie wiem co im się nie podoba...:crazy: Potem lekarz powiedział, ze nie obiecuje ale prawdopodobnie będzie dziewczynka to koniecznie chciałam imię Nadia, ale w zeszłym miesiącu moja kuzynka urodziła i nazwała dziecię Nadia i pomyslałam, ze za dużo byłoby w rodzinie...:confused: więc jestem na rozstaju... Pomóżcie... Może Wy macie jakieś fajne pomysly...
 
reklama
Do góry