reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tesciowe....

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
Dołączył(a)
6 Grudzień 2005
Postów
805
To naprawde moga z rownowagi wytracic,a jaki glupi usmieszek do tego:szok:
Dzis specjalnie wrocilam pozno ze spaceru przed 20 ,zeby ladnie spala {chodze dwa razy dziennie po plus minus 2h}no i na hustawke na ogrodek obowiazkowo:tak:
a wracajac do tematu,a ta jędza weszla do nas i mala do zabawy wziela,a ja mowie,zaraz idzie spac,zeby ja nie rozcyrala,a ta na to,ze lepiej jej sie zasnie jak ja wymeczy troche,wiec furii dostalam ale ,zeby nie bylo ,ze znow jestem najgorsza to jakos w koncu wyszla a mala co wypila kaszke i ani do spania jej sie nie mialo tylko zabawa po 1h walki zasnela a ja wkurzona mowie do tesciowej ;"I co taka miala byc wymeczona,ze az nie mogla zasnac ,a ta mi na to,ze pewnie zabki"
No cholery mozna dostac znam swoje dziecko i wiem ,ze codzienne rytuały ma tak opanowane a jakies natretne babsko wszystko psuje:wściekła/y::szok:
wiem ,ze tez bede tesciowa ale cale szczescie,ze bede miala zięcia-on kest jak mebel wszedzie sie dopasuje-swieta racja:tak:
 
reklama
Do góry