reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

test ciążowy - 4 dni przed @

reklama
Hej Dziewczyny,
Miesiąc temu poroniłam puste jajo płodowe. Poronienie samoistne, wszystko ładnie się oczyściło. Dwa tyg po poronieniu byłam na kontroli i lekarka powiedziala, że z medycznego punktu widzenia sprawa poronienia jest zakończona, wszystko jest w najlepszym porządku. Powiedziala też że zaczął się nowy cykl i że za dzień lub dwa będzie owulacja i że szkoda by bylo taką okazję zmarnować :) więc zadziałaliśmy z chłopakiem. Owulacja była najprawdopodobniej 17.09. Dzisiaj zrobiłam test, do okresu jeszcze 4 dni. Myślicie ze jest szansa, że tak szybko zaszłam znów w ciążę??

IMG_20200928_080639.jpg
 
Hej Dziewczyny,
Miesiąc temu poroniłam puste jajo płodowe. Poronienie samoistne, wszystko ładnie się oczyściło. Dwa tyg po poronieniu byłam na kontroli i lekarka powiedziala, że z medycznego punktu widzenia sprawa poronienia jest zakończona, wszystko jest w najlepszym porządku. Powiedziala też że zaczął się nowy cykl i że za dzień lub dwa będzie owulacja i że szkoda by bylo taką okazję zmarnować :) więc zadziałaliśmy z chłopakiem. Owulacja była najprawdopodobniej 17.09. Dzisiaj zrobiłam test, do okresu jeszcze 4 dni. Myślicie ze jest szansa, że tak szybko zaszłam znów w ciążę?? Zobacz załącznik 1181700
Piekna kreseczka ❤
 
Dla porównania to moja kreska 2 dni po spodziewanej @.
Ciaza potwierdzona badaniem beta hcg.
Tak więc gratulacje [emoji3590]
Hej Dziewczyny,
Miesiąc temu poroniłam puste jajo płodowe. Poronienie samoistne, wszystko ładnie się oczyściło. Dwa tyg po poronieniu byłam na kontroli i lekarka powiedziala, że z medycznego punktu widzenia sprawa poronienia jest zakończona, wszystko jest w najlepszym porządku. Powiedziala też że zaczął się nowy cykl i że za dzień lub dwa będzie owulacja i że szkoda by bylo taką okazję zmarnować :) więc zadziałaliśmy z chłopakiem. Owulacja była najprawdopodobniej 17.09. Dzisiaj zrobiłam test, do okresu jeszcze 4 dni. Myślicie ze jest szansa, że tak szybko zaszłam znów w ciążę??

Zobacz załącznik 1181700
IMG_20200924_124942.jpeg
 
reklama
reklama
Do góry