reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy po poronieniu

Malymis

Aktywna w BB
Dołączył(a)
22 Styczeń 2021
Postów
70
Cześć dziewczyny, w styczniu (23.01) poroniłam ciążę w 6tc. Poziom bety w tym dniu był na poziomie 337 mlU/ml.10 lutego byłam u ginekologa i powiedziała, że macica ładnie się oczyściła, wszystkie badania wyszły ok, więc dostaliśmy zielone światło, żeby się ponownie starać. Bety już nie powtarzałam. Wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł dodatni. Nie wiem co myśleć, wizyta dopiero 31 marca, bety dzisiaj nie mam jak zrobić, w ogóle najwcześniej uda mi się w sobotę. Czy jest możliwe, żeby beta utrzymywała się po poroniueniu jesscze na takim poziomie, że test ciążowy wyszedł dodatni? Nie chcę się nastawić na ciążę i ponownie się rozczarować.
 
reklama
reklama
reklama
Do góry