reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy przed @

To od którego DC zazwyczaj stosuje się duphaston? Mi tak kazał lekarz brać więc brałam..... Co jeśli np owulacja jest późno? Lepiej nie brać tego duphastonu? Wszystkie ciążę miałam młodsze z USG niż z om o 2 tyg....czy to może oznaczać że owulacja jest późno?
a na monitoringu w którym dniu skróconego cyklu ja miałaś? Po owulacji żeby jej nie zablokować, u każdej inaczej to następuje... Ja bym poszła na monitoring, bo przy skróconym możesz mieć po zaczęciu brania i blokuje 🙂
 
reklama
11 dni po czyli 24 dnia cyklu dopiero wieczorem wyszła 2 kreska ledwo widoczna. Na drugi dzien beta wyniosła zaledwie 5,48
 

Załączniki

  • 20220424_212139.jpg
    20220424_212139.jpg
    594,5 KB · Wyświetleń: 301
To od którego DC zazwyczaj stosuje się duphaston? Mi tak kazał lekarz brać więc brałam..... Co jeśli np owulacja jest późno? Lepiej nie brać tego duphastonu? Wszystkie ciążę miałam młodsze z USG niż z om o 2 tyg....czy to może oznaczać że owulacja jest późno?
Ja brałam od ok 16dc ale z zalecenia lekarza. Słuchaj lekarza, widocznie chce najpierw wyregulować cykle a potem zająć się owulacja. Albo zapytaj jaki jest jego plan na Ciebie.
 
Ja brałam od ok 16dc ale z zalecenia lekarza. Słuchaj lekarza, widocznie chce najpierw wyregulować cykle a potem zająć się owulacja. Albo zapytaj jaki jest jego plan na Ciebie.
Zaczynam nowe starania ....powiedzcie mi...Jestem umówiona do lekarza w 16 DC jeśli owulacja byłaby w okolicach 14 DC czy na USG będzie po niej ślad? I oczywiście poczekam z duphastonem🙂 będę też robić testy owulacyjne ( z tym że mam pcos i mogą być nie miarodajne). Od którego DC powinnam robić testy lh przy nieregularnych cyklach?
 
Nie ukrywam że zawsze polegalam na opinie lekarza, ale teraz czytając wasze opinie wasze doświadczenia zaczynam się zastanawiać czy ten duphaston od 10 DC bardziej nie zaszkodził niż pomógł....
 
Zaczynam nowe starania ....powiedzcie mi...Jestem umówiona do lekarza w 16 DC jeśli owulacja byłaby w okolicach 14 DC czy na USG będzie po niej ślad? I oczywiście poczekam z duphastonem🙂 będę też robić testy owulacyjne ( z tym że mam pcos i mogą być nie miarodajne). Od którego DC powinnam robić testy lh przy nieregularnych cyklach?
nie bawilabym się przy pcos w testy. Nic Ci nie powiedzą bo one nie potwierdzają owulacji jedynie wyskok hormonu a do owulacji może nie dochodzić.
 
Do góry