reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy zdjęcia

reklama
Starałam się o syna pół roku. W cyklu, w którym brałam leki, które miały hamować owulację, zaszłam w ciążę 🤷🏼‍♀️🙈
 
Starałam się o syna pół roku. W cyklu, w którym brałam leki, które miały hamować owulację, zaszłam w ciążę 🤷🏼‍♀️🙈
Czyli leki nie zahamowały owulacji? Nie miałaś miesiączki a i tak zaszłaś w ciążę?
Partner nawet we mnie nie doszedł, cały czas była prezerwatywa, jak pękła to od razu została wymieniona. To już nie wiem jak się zabezpieczać skoro i leki i prezerwatywa nie zabezpiecza. Nawet nie ma jak wziąć tabletki po bo biorę caly czas hormony...

Ten lek co biorę od od razu nie hamuje, ja czekałam dwa miesiące aż okres całkiem ustanie, ale teraz jestem już na lekach 4 miesiąc i nie mam okresu 2 miesiące. Nie sledze cyklu bo go nie ma. Ostatni okres miałam w połowie listopada i to tylko 2dniowy. Potem juz wszystko ustalo. Jedynie bralam te antybiotyki ale seks był 3 dni po skończeniu ich przyjmowania.

Musiałabym zajść w ciążę z prejakulatu, który wydostał się w momencie jak pękła prezerwatywa bo poza tym "nagi" członek mnie w ogole nie dotykał. I musialby to być akurat ten moment gdzie wystąpiła owulacja na skutek przyjmowania antybiotyku, tylko tez pytanie czy ona występuje od razu po rozpoczęciu antybiotyku, czy w trakcie czy po skończeniu. Czytalam że przy tabletkach anty zaleca się dodatkowe zabezpieczenie jeszcze do 7 dni po zakończeniu antybiotyku i była ta prezerwatywa ale w trakcie niefortunnie pękła...
 
Ostatnia edycja:
Czyli leki nie zahamowały owulacji? Nie miałaś miesiączki a i tak zaszłaś w ciążę?
Partner nawet we mnie nie doszedł, cały czas była prezerwatywa, jak pękła to od razu została wymieniona. To już nie wiem jak się zabezpieczać skoro i leki i prezerwatywa nie zabezpiecza. Nawet nie ma jak wziąć tabletki po bo biorę caly czas hormony...

Ten lek co biorę od od razu nie hamuje, ja czekałam dwa miesiące aż okres całkiem ustanie, ale teraz jestem już na lekach 4 miesiąc i nie mam okresu 2 miesiące. Nie sledze cyklu bo go nie ma. Ostatni okres miałam w połowie listopada i to tylko 2dniowy. Potem juz wszystko ustalo. Jedynie bralam te antybiotyki ale seks był 3 dni po skończeniu ich przyjmowania.

Musiałabym zajść w ciążę z prejakulatu, który wydostał się w momencie jak pękła prezerwatywa bo poza tym "nagi" członek mnie w ogole nie dotykał. I musialby to być akurat ten moment gdzie wystąpiła owulacja na skutek przyjmowania antybiotyku, tylko tez pytanie czy ona występuje od razu po rozpoczęciu antybiotyku, czy w trakcie czy po skończeniu. Czytalam że przy tabletkach anty zaleca się dodatkowe zabezpieczenie jeszcze do 7 dni po zakończeniu antybiotyku i była ta prezerwatywa ale w trakcie niefortunnie pękła...
Ale te testy są negatywne, więc nie ma co robić analizy. Jak się stresujesz to idź jutro na betę.
 
reklama
Tak szczerze to bylam zaniepokojona bo tu na forum widziałam dziewczyny, które wrzucały zdjęcia z tzw.cieniem cienia i naprawdę jakis szary delikatny cień można było tam pod lupą dostrzec a okazywało, że są w ciąży.
Albo na fb czasami dziewczyny piszą, że miały normalny okres w ciąży. Jak dopytałam czy normalny obfity ze skrzepami to pisały że tak.
Potem inne historie, że ktoś zaszedł w ciążę z prezerwatywą, wkładką i tabletkami.
Potem naprawdę łatwo jest uwierzyć w niepokalane poczęcie... Ja się naprawdę bardzo stresowałam mimo że wiedziałam że jest bardzo małe prawdopodobieństwo ciąży.
 
Do góry