reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

olivia1011

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2019
Postów
54
Witam, jestem tu nowa i mam pewien problem dlatego piszę o poradę..
5dni spóźnia mi się okres.
W pierwszy dzień spodzeiwanej miesiączki zrobiłam test który jak dla mnie nie jest konkretny ale kreska druga jest widoczna mimo iż bardzo blada.
Dzień później kupiłam kolejny który również coś pokazał ale mniej niż poprzedni.. A wydaje mi się że beta powinna rosnąć. Nie wiem już co myśleć o tym wszystkim i mimo że ciąża byłaby wspaniała wiadomością to nie chce się cieszyć na zapas ;(
Dodam do tego, że odczuwam ból w dole pleców czasem trudno mi przybrać dobrą pozycje, do tego kłuje mnie lewy jajnik i czasem odczuwam delikatne bóle podbrzusza co jeat dla mnie bardzo dziwne ponieważ podczas miesiączki brzuch boli mnie niesamowicie mocno, nieraz nie pomagają tabletki przeciwbólowe.
Prosze was o pomoc ponieważ to byłaby moja pierwsza ciąża i nie orientuje się dużo :(
Zalaczam zdjęcie testu ten w plastiku jest z dnia spodziewanej a ten sam paseczek z dnia drugiego
 

Załączniki

  • received_2198386180278957.jpeg
    received_2198386180278957.jpeg
    16,6 KB · Wyświetleń: 2 356
  • Screenshot_20190621-015136.jpg
    Screenshot_20190621-015136.jpg
    267,6 KB · Wyświetleń: 545
reklama
Witam, jestem tu nowa i mam pewien problem dlatego piszę o poradę..
5dni spóźnia mi się okres.
W pierwszy dzień spodzeiwanej miesiączki zrobiłam test który jak dla mnie nie jest konkretny ale kreska druga jest widoczna mimo iż bardzo blada.
Dzień później kupiłam kolejny który również coś pokazał ale mniej niż poprzedni.. A wydaje mi się że beta powinna rosnąć. Nie wiem już co myśleć o tym wszystkim i mimo że ciąża byłaby wspaniała wiadomością to nie chce się cieszyć na zapas ;(
Dodam do tego, że odczuwam ból w dole pleców czasem trudno mi przybrać dobrą pozycje, do tego kłuje mnie lewy jajnik i czasem odczuwam delikatne bóle podbrzusza co jeat dla mnie bardzo dziwne ponieważ podczas miesiączki brzuch boli mnie niesamowicie mocno, nieraz nie pomagają tabletki przeciwbólowe.
Prosze was o pomoc ponieważ to byłaby moja pierwsza ciąża i nie orientuje się dużo :(
Zalaczam zdjęcie testu ten w plastiku jest z dnia spodziewanej a ten sam paseczek z dnia drugiego
Jak dla mnie to kreska jest dość widoczna ale najlepiej idź jutro rano na bete. Będziesz wiedziała jeszcze tego samego dnia :)
 
Testy są dwóch różnych firm, więc nie ma co ich porównywać.
Zrób betę i będziesz wiedzieć na 100% co i jak, po 2 dniach powtórz, żeby sprawdzić, czy prawidłowo rośnie, bo na testy wydasz majątek, a skoro już teraz się tak martwisz, to zapewne będziesz testować codziennie, żeby sprawdzić, czy wszystko jest ok, szkoda Twoich nerwów.
 
Test pozytywny. Żeby sprawdzić czy bhcg wzrasta najlepiej zrobić badanie krwi 2 razy w odstępie 48h. A jeśli chodzi o kreski i to że nie są ciemniejsze to oba testy są innej firmy więc może stężenie inne. A i nie wszystkim musi wyjść bardzo można kreska bo może owu się przesunela np o 2 dni. Daj znać trzymam kciuki
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź i dziewczyny! Stresuje się bardzo, ciągle latam do toalety co jest też dziwne dla mnie. Nie dałam rady iść na bete a u mnie w ośrodku krew pobierają w środy i w piątki z czego wyniki są po 3 dniach
 
reklama
Do góry