reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

olivia1011

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2019
Postów
54
Witam, jestem tu nowa i mam pewien problem dlatego piszę o poradę..
5dni spóźnia mi się okres.
W pierwszy dzień spodzeiwanej miesiączki zrobiłam test który jak dla mnie nie jest konkretny ale kreska druga jest widoczna mimo iż bardzo blada.
Dzień później kupiłam kolejny który również coś pokazał ale mniej niż poprzedni.. A wydaje mi się że beta powinna rosnąć. Nie wiem już co myśleć o tym wszystkim i mimo że ciąża byłaby wspaniała wiadomością to nie chce się cieszyć na zapas ;(
Dodam do tego, że odczuwam ból w dole pleców czasem trudno mi przybrać dobrą pozycje, do tego kłuje mnie lewy jajnik i czasem odczuwam delikatne bóle podbrzusza co jeat dla mnie bardzo dziwne ponieważ podczas miesiączki brzuch boli mnie niesamowicie mocno, nieraz nie pomagają tabletki przeciwbólowe.
Prosze was o pomoc ponieważ to byłaby moja pierwsza ciąża i nie orientuje się dużo :(
Zalaczam zdjęcie testu ten w plastiku jest z dnia spodziewanej a ten sam paseczek z dnia drugiego
 

Załączniki

  • received_2198386180278957.jpeg
    received_2198386180278957.jpeg
    16,6 KB · Wyświetleń: 2 378
  • Screenshot_20190621-015136.jpg
    Screenshot_20190621-015136.jpg
    267,6 KB · Wyświetleń: 549
reklama
reklama
Ja też polecam test pink, mnie tez nigdy nie zawiódł a przez 2 lata trochę ich zakupiłam ,ale myślę że zamiast jechać 10km po test ,to znaleźć Diagnostykę i wykonać bete hcg , ja też mieszkam na zadupiu i 10 km ode mnie jest diagnostyka gdzie badanie krwi wykonują o każdej porze i szybko są wyniki online
 
reklama
A jeśli wyjdą pozytywne , to i tak bete będzie trzeba zrobić , więc po co do jutra świrować ? nie lepiej tą bete zrobić i być pewnym?
Betę zrobię najbardziej w poniedziałek ponieważ u mnie w weekend nikt mi nie zrobi, pojadę do laboratorium i będę wiedzieć, narazie zrobię te testy i zobaczymy czy znów będzie negatyw :/
 
Do góry