reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Test ciążowy

Rozwiązania
0
Witam , mam problem i sama nie wiem juz co mam myśleć . Od ponad 3 miesięcy staramy się o dzidzie , 3 miesiące temu odstawiłam tabletki anty ( były zalecone poniewaz wykryto u mnie zespół policystycznych jajników ) nie mam okresu od czasu odstawienia tabletek , dzis popołudniu zrobiłam test . Widać na nim kreskę pozioma i cień kreski pionowej , kreska pionowa jest bardzo bardzo jasna i nie wiem co mam o tym myśleć . Jutro z samego rana muszę zrobić kolejny test , ale nie daje mi to spokoju stad post . Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi
2016625C-9FAA-4F47-815C-02AB031C3930.jpeg

reklama

Amica20

Fanka BB :)
Miasto
Giżycko
Rozwiązania
0
Witam , mam problem i sama nie wiem juz co mam myśleć . Od ponad 3 miesięcy staramy się o dzidzie , 3 miesiące temu odstawiłam tabletki anty ( były zalecone poniewaz wykryto u mnie zespół policystycznych jajników ) nie mam okresu od czasu odstawienia tabletek , dzis popołudniu zrobiłam test . Widać na nim kreskę pozioma i cień kreski pionowej , kreska pionowa jest bardzo bardzo jasna i nie wiem co mam o tym myśleć . Jutro z samego rana muszę zrobić kolejny test , ale nie daje mi to spokoju stad post . Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedziZobacz załącznik 1014795
W jakim odstępie czasowym wyszła kreska?

xPola

Rozwiązania
0
Wydaje mi się, że w takim wypadku tylko badanie z krwi.. nawet nie wiadomo który to dzień cyklu..

reklama
Rozwiązania
0
Ja bym poszła na bete ,ale to dziwne że nie masz @ od 3 miesięcy , lepiej to chyba z lekarzem skonsultować
Konsultowałam z lekarzem odstawienie tabletek i uprzedzała , ze tak może być poniewaz hormony musza się ustabilizować , ale nie wykluczała w tym czasie zajścia w ciąże a wręcz przeciwnie . Od kilku dni czuje tez lekki ból jajników , niekiedy delikatne kłucie a niekiedy ból brzucha jak przed miesiączka

Amica20

Miasto
Giżycko
Rozwiązania
0
Konsultowałam z lekarzem odstawienie tabletek i uprzedzała , ze tak może być poniewaz hormony musza się ustabilizować , ale nie wykluczała w tym czasie zajścia w ciąże a wręcz przeciwnie . Od kilku dni czuje tez lekki ból jajników , niekiedy delikatne kłucie a niekiedy ból brzucha jak przed miesiączka
To na 99% ciąża :)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
agatella93dw Potrzebuję porady 12
K Potrzebuję porady 2
A Potrzebuję porady 12
A Potrzebuję porady 4

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry