reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Mnie sprawdza się Pink, ale strumieniowy chociaż, ostatnio widziałam taki felerny, że szok [emoji85]
Natomiast ze wszystkich testów a sprawdzałam dziesiątki jednak Pink wygrywa (oby nie płytkowy).
Natomiast facelle są tak dramatyczne, że każdy będzie lepszy
Jestem 11dpo ;( a jaki test polecisz.:
 
reklama
Czyli ten pink rozowy z rossmana. Ale jaki strumieniowy tak? Kurcze niby widze cien jak sie przyjrze... moze za szybko.?
Ps. Przed okresem powinno byc sicho czy mokro?:)
 
Każda kobieta jest inna i jej śluz też jest inny.
Na facelle każdym jest kreska testowa i na pewno ją widzi i mąż i Ty bo ona tam jest za każdym razem.
Po prostu zrób z porannego moczu test innej firmy, a najlepiej idź na bete
Czyli ten pink rozowy z rossmana. Ale jaki strumieniowy tak? Kurcze niby widze cien jak sie przyjrze... moze za szybko.?
Ps. Przed okresem powinno byc sicho czy mokro?:)
 
Do góry