reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Zrobić jescze betę w celu potwierdzenia czy od razu zapisać się do ginekologa?nie wiem czy to nie za wcześnie?
Betę możesz zrobić, ale nie musisz. Kreski są mocne, a to czy zrobisz betę czy nie tak na prawdę nic nie zmieni. Ja w obydwu ciążach umawiałam się do ginekologa dopiero w okolicach 6 tygodnia, tak żeby już była szansa zobaczyć serduszko 😊
 
reklama
Betę możesz zrobić, ale nie musisz. Kreski są mocne, a to czy zrobisz betę czy nie tak na prawdę nic nie zmieni. Ja w obydwu ciążach umawiałam się do ginekologa dopiero w okolicach 6 tygodnia, tak żeby już była szansa zobaczyć serduszko 😊
Ja także nie wykonywałam bety tylko umówiłam się do lekarza na wizytę a pierwszą miałam w 6 tygodniu ciąży i było widać groszek :)
 
Dzisiaj zrobiłam bete o to mój wynik czy to 4czy 5 tydzień ?
 

Załączniki

  • IMG_20240227_144026.jpg
    IMG_20240227_144026.jpg
    119,4 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Rozumiem a do czego ma służyć pomiar który dostałam?Pani kazała mi porównać...pierwszy raz w życiu robię takie badanie...
Pierwszy wynik potwierdza ciążę, jeśli zrobi Pani badanie po 48h to na internecie są kalkulatory bhcg, czy prawidłowo rośnie. Wynik, który już Pani ma, mówi że to 4-5tc więc na Pani miejscu poczekała bym z wizytą jeszcze co najmniej 2 tygodnie
 
reklama
Do góry