reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test czy tu coś widać ?

reklama
Super, czyli rzeczywiście coś tam wczoraj już przebijało ☺️ Trzymam kciuki
To znowu ja 😂 tak wiem jestem niepoważna , ze ciagle sikam na te testy . Ale nie dowierzam , bo już jedna ciąże straciłam dlatego chciałabym wiedzieć szybko i w miare zareagować . Zrobiłam z innej firmy
 

Załączniki

  • C8D9A923-3FEB-4E55-914B-0DAEE888114B.jpeg
    C8D9A923-3FEB-4E55-914B-0DAEE888114B.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 143
Bardzo ładna kreseczka, zrob sobie jutro na czczo, ta juz bledsza bo mocz mniej skoncentrowany, gratuluję.
 
To znowu ja 😂 tak wiem jestem niepoważna , ze ciagle sikam na te testy . Ale nie dowierzam , bo już jedna ciąże straciłam dlatego chciałabym wiedzieć szybko i w miare zareagować . Zrobiłam z innej firmy
Rozumiem Cię doskonale, tez jestem w podobnej sytuacji i wariuję z tymi testami. Ale jednak beta najpewniejsza, od razu będziesz mogła sprawdzić przyrost. Ale ewidentnie coś się zadziałało :)
 
Rozumiem Cię doskonale, tez jestem w podobnej sytuacji i wariuję z tymi testami. Ale jednak beta najpewniejsza, od razu będziesz mogła sprawdzić przyrost. Ale ewidentnie coś się zadziałało :)
W poniedziałek polecę na betę . Mam nadzieje , ze bedzie pozytywna . Trzymam kciuki za Ciebie ♥️
 
reklama
Do góry