reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test +, infekcja, nowa praca

Niepewna91

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Październik 2021
Postów
28
Witam. Czy któraś z was miala taka sytuacje. Więc tak staraliśmy się prawie rok udało się po 8mc ale niestety ciaza obumarla. Zaczęłam przyjmować siofor po jakoś 3 MC. Mijają kolejne miesiące od początku staran minęło 1.5. Każdy czas przed miesiaczka myślałam że to już że się udało ale niestety nie. Teraz gdy złożyłam wypowiedzenie w pracy (musiałam bo firma Się sypie) nawet podczas cyklu nie zwracałam uwagi az tak na dni płodne. Ja chciałam odpuścić mąż nie. Może z 2 razy podczas dni płodnych. Później mialam jakąś infekcje (po goleniu) świąd i uplawy. Wzięłam 3 tabletki głowie optima. Przeszło. Znalazlam nowa prace będąc jeszcze na okresie wypowiedzenia dostałam delikatne brazowe plamienie cis jak implantacyjne zrobiłam 2 różne testy po południu i na dwóch delikatna druga kreska. Czy to możliwe gdy jak się staraliśmy mocno i chcieliśmy to nie mogliśmy a teraz w takiej sytuacji tak od razu. ? Dodam że ten test jakieś 4-5 dni przed miesiaczka
 

Załączniki

  • 16531411162733824673785637446382.jpg
    16531411162733824673785637446382.jpg
    845,1 KB · Wyświetleń: 254
reklama
No nie tak od razu, zaszłaś po 1.5 roku starań. Czas się nie zeruje jak zmieniasz pracę a seks bez zabezpieczenia wiąże się z możliwością ciąży. Nie wiem co Cie dziwi.
Gratulacje 😁
 
Oczywiście,że wszystko jest możliwe. Możesz zrobić betę dla pewności.
 
Bardziej chodziło mi o to że wcześniej tak długo starania i nic teraz gdy chciałam odpuścić dopóki nie rozpocznę pracy i chyba się udało.
 
Czy któraś tak miala że rozpoczęła pracę na okres probny 3mc I zaszła ? A nawet już byla zanim zaczela
 
Jeśli masz umowę na 3 m-ce, to z dużym prawdopodobieństwem będzie musiała zostać przedłużona do dnia porodu.
 
Czy któraś tak miala że rozpoczęła pracę na okres probny 3mc I zaszła ? A nawet już byla zanim zaczela
Ja rozpoczęłam prace i 2 tygodnie pozniej wiedziałam że jestem w ciąży. Tylko, ze ja chcialam pracować i półroku udało mi się przepracować. Drugi miesiac jestem na l4.

A Ty? jestes wciaz na okresie wypowiedzenia? Bo jeśli tak to mozesz cofnąć te wypowiedzenie lub zaczac nowa prace i przepracować normalnie 3 miesiace i dostac przedłużenie umowy. Tylko tez musisz wiedzieć ze to tez sie moze nie udać, bo mozesz zle sie czuć albo lekarz moze Cie wyslac na l4 jesli bedzie widzial ku temu powody wtedy to na pewno będzie kontrola z zusu itp.
 
reklama
Od lekarza wiem że wysokie prawdopodobieństwo że jeśli zajde i będzie ok to napewno oszczędzający tryb życia ze względu ze długie starania i jedna ciaza poronienie. Prace nowa zaczynam w pon. Nie wiem co robić.
 
Do góry